“Çok Aramızda” ekibi Hakan Altun’u sahnede şakaladı

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde müzik ziyafeti vardı. Turkcell Yıldızlı Geceler organizasyonu kapsamında 14 Ağustos’ta sahnede arabesk müziğin dev isimleri Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Burhan Bayar, Erdinç Şenyaylar ve Ahmet Koç gibi ünlü müzik üstadlarını buluşturan “İstanbul Ses Kayıt”vardı. Konser gecesinin en ilginç yanı Hakan Altun’un sahnedeyken şakalandığı andı. Show TV’de yayınlanan Demet Akbağ’ın sunduğu Çok Aramızda ekibinin Hakan Altun’a bir sürprizi vardı.

DEMET AKBAĞ’IN EKİBİ HAKAN ALTUN’U SAHNEDE ŞAKALANDI!

Ardından başta Hakan Altun olmak üzere, tüm izleyicilerin şaşkınlıkla izlediği anlar yaşandı. Demet Akbağ’ın sunduğu Çok Aramızda adlı program tarafından günler öncesinde, Altun için hazırlanan evlilik teklifi şakası Harbiye’de kahkaha fırtınası yaşattı.

hakan-altun-konser

Demet Akbağ’ın sahneye geldiği ana kadar bir hayli zor zamanlar yaşayan Altun, olayın şaka olduğunu anlayınca kahkahalara boğuldu.

Muhteşem konser Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Emel Müftüoğlu ve Şahin Özer’in hep birlikte söyledi “Memleketim” şarkısı ve alkış yağmuru ile son buldu.

GECEDE ARABESKİN DEV İSİMLERİ SAHNE ALDI

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler, arabesk müziğin dev isimlerini aynı sahnede buluşturdu.

Aşka Dair Şarkılar konseptiyle bir araya gelen Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve “İstanbul Ses Kayıt” Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzik ziyafeti sundu.

Muhteşem konser, arabesk müziğin temel taşlarından Burhan Bayar, binlerce albüme gitarıyla imzasını atmış olan Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç’tan oluşan “İstanbul Ses Kayıt”ın enstrümantal performansı ile başladı.

İstanbul Ses Kayıt’ın ardından sahneyi arabesk müziğinin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu aldı.

Klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Kurtoğlu, performansı sırasında sahneye oğlu Aydın Kurtoğlu’nu çağırdı ve baba oğul muhteşem bir düete imza attılar.

Kurtoğlu’nun ardından arabesk müziğin dev ismi Hakan Altun, müzikseverlerle buluştu. En sevilen şarkılarını seslendiren Altun’a sahnede önce sürpriz doğumgünü kutlaması yapıldı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]