“Çocuklara Dokunma” filminde Engin Akyürek’in partneri kim oldu?

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın “Çocuklara Dokunma” adlı sinema filminde erkek başrol oyuncusu Engin Akyürek olarak belirlenmiş kadın başrol oyuncusunun kim olacağı merak ediliyordu. O soru cevabını buldu. Fox TV’de yayınlanan ve ekranın istikrarlı dizi projelerinden birisi olan Karagül dizisinde canlandırdığı Özlem karakteriyle beğeni toplayan Hilal Altınbilek, Engin Akyürek’e başrolde eşlik edecek.

ENGİN AKYÜREK’İN PARTNERİ HİLAL ALTINBİLEK

Medyatava’nın haberine göre Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği “Çocuklara Dokunma” adlı filmin çekimleri haftaya çarşamba günü İstanbul’da başlayacak. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği filmin ekibi daha sonra Asos’ta çekimlere devam edecek.

Gizemli bir köyde yaşanan olayları ve etkileyici bir değişim öyküsünü beyazperde taşıyacak olan filmde Altınbilek, mimar rolüne hayat veren Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak. Güzel oyuncunun bu film için beş büyük dizi projesinden gelen teklifi reddettiği öğrenildi.

ADI İDO TATLISES’LE ANILMIŞTI

Magazin basınında fazla gündeme gelmeyen Hilal Altınbilek bir ara İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile anılmış, magazin basınında bu ilişkinin erken bittiğine dair haberler çıkmıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]