Yerli Dizi

Çocuklar Duymasın’da yeni sezon sürprizleri

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmandan anlaşılıyor ki dizinin gelecek sezonunda yeni oyuncu sürprizi yaşanacak. Sürpriz bununla da sınırlı değil. Yeni sezonda Çocuklar Duymasın’ın kıdemli karakterlerinden  Havuç’un evlenmesine tanık olacağız.

YENİ SEZON FARGMANI YAYINLANDI

Geçtiğimiz sezın itibariyle Kanal D, Arka Sokaklar ve Çocuklar Duymasın dışında, herhangi bir dizisini gelecek sezona taşımadan final yaptırmıştı. Her iki dizinin de yeni sezon hazırlıkları başladı. İlk haberler Çocuklar Duymasın’dan geldi.

TAMER KARADAĞLI’NIN YENİ İMAJI ÇOK KONUŞULACAK

Güven, paylaşımının altına “Yeni sezon hazırlıklarına başlıyoruz. Çocuklar Duymasın her zaman olduğu gibi yi ne çok güncel ve yine çok yeni” notunu düştü. Birol Güven, bu paylaşımıyla dizinin yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranda olacağının müjdesini vermiş oldu.

Yeni sezonda bir sürpriz de, dizinin Havucu, Emre karakteri ile ilgili olacak. Havuç, sonunda evleniyor. Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon fragmanında, Emre’nin evlendiği görülüyor. Emre’nin eşini canlandıracak isim ise bizlere pek uzak bir isim değil.

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan, başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Atacan’ın paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna, Buse Sinem İren dahil oldu. Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon tanıtımında Havuç’un (Baran Erdoğan) ani bir kararla Simay (Buse Sinem İren) adında bir kadınla evlendiği görülüyor. Yayınlanan fragmanda gelinlikle kamera karşısına geçen Simay’ın, Havuç karakteri ile romantik ve eğlenceli görüntüleri beğeni topladı.

https://www.youtube.com/watch?v=hRPkwSgoSpo

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı