Cine5’ten ezber bozan yarışma: Haberin Doğrusu

Cine 5 ekranlarında yeni bir yarışma başladı…Haberin Doğrusu.

Arda Sayıner’in sunumuyla ekrana gelen Haberin Doğrusu ezber bozan formatıyla izleyicinin dikkatini çekiyor. Şıkları olmayan ve haber bilgisini sorgulamayı amaçlayan yarışma programı, Cine 5’in bu sezon iddialı programı olma özelliğini de taşıyor.

Eski gazete küpürlerini ekranlara taşıyarak haber hafızlarını yoklayan yarışma programı Haberin Doğrusu Cine5 ekranlarında her Pazar akşamı saat 20:20’de seyircilerle buluşuyor. Aktüalite, siyaset ve spor kategorilerindeki eski haber metinlerinin içindeki yanlışın bulunmaya çalışıldığı yarışma programı yerli format özelliği taşıyor. Arda Sayıner’in hazırlayıp sunduğu programda şıklar yer almazken seyirciler haber hafızalarını yoklayıp nostaljik haberler içinde geçmişe yolculuk yapıyor. Finalde kazananı ise çift kişilik bir tatil bekliyor.

Haberin Doğrusu’nun Pazar akşamları saat 20:20’de Cine 5’te akrana geliyor.

ARDA SAYINER KİMDİR?
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Arda Sayıner Türkiye’de çeşitli gazete ve TV’lerde çalıştıktan sonra Londra, New York ve Los Angeles’daki medya kurumlarında 6 yıl boyunca görev yaptı. California’daki gazetecilik ve Halkla İlişkiler alanındaki çalışmalarının yanında burslu olarak MBA’ini tamamlayan Arda Sayıner İstanbul’da kendi medya ve reklam ajansını işletiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]