Ceyda Ateş: “Oyuncu olmasaydım…”

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş,  ilginç açıklamalar yaptı. Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan “Adana İşi Bir Acayip Soygun” filminde rol alan ünlü oyuncu, Türk sinemasının son durumunu değerlendirdi. Ceyda Ateş “Oyuncu olmasaydınız ne olmak isterdiniz sorusuna ise ilginç bir cevap verdi.

Soruya “Modacı olmak isterdim” cevabını veren Ceyda Ateş’in Sabah gazetesine yaptığı açıklamalarının satır başlıkları şöyle:

-Oyuncu olmasaydım modacı olabilirdim. Çünkü yeni tarzlar denemeyi seviyorum. Sinemada Nicolas Cage’in canlandırdığı karakterler beni çok etkiliyor.

“ÇOK SAYIDA KÖTÜ FİLM DEĞİL AZ SAYIDA İYİ FİLM YAPILMALI”

-Türk sineması bu sene büyük bir atağa geçti. Öte yandan yapmış olmak için yapılan filmler de çok. Kaliteli filmler üretmek önemli. Çok sayıda kötü film değil az sayıda iyi film yapılmalı. Bazen senaryosunu okuduğunuzda çok beğendiğiniz ama izlediğinizde hayal kırıklığı yaşatan filmler de oluyor. Çok iddialı kısa filmler de var.

“İZLEYEN HERKES FİLMİ SEVECEK”

-Adana İşi Bir Banka Soygunu filminin setinde çok eğlendik. Murat Akkoyunlu’nun olduğu bir ekipte eğlenmemek mümkün mü? Başta yönetmenimiz Ali Adnan Özgür olmak üzere; gülerek, eğlenerek çalışan, oldukça uyumlu bir ekibimiz vardı. Gerçeğin komedi diliyle aktarıldığı, denenmemişi deneyen, farkını izleyicinin de fark edeceğini düşündüğüm bir proje. İzleyen herkes filmi sevecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]