Ceyda Ateş izleyiciye sürpriz yapmaya hazırlanıyor

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş ilginç bir projeyle TV izleyicisinin karşısına çıkma heyecanı yaşıyor. Ceyda Ateş, bugüne kadar yer aldığı dram projelerindeki oyunculuğuyla adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ceyda Ateş, bu kez bir komedi dizisiyle TV izleyicisine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Show TV’de yaz sezonunda ekrana gelecek olan BKM’nin yeni projesi ‘Tutar Mı Tutar’la ilk kez bir komedi dizisinde başrolde oynayacak olan güzel oyuncu izleyiciden nasıl bir geni dönüş alacağı konusunda oldukça heyecanlı.

Ceyda Ateş, dizinin kahramanlarının, bir sabah kendilerini bir televizyon dizisinin içinde bulmalarını konu alan ‘Tutar Mı Tutar’ dizisinde mahallenin güzel ve zengin kızı “Süreya” karakterini oynayacak.

CEYDA ATEŞ KİMDİR?:

Ceyda Ateş, 1987’de Ankara’da doğdu. Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” “Cennet Mahallesi” gibi dizilerde rolller üstlenen Ateş, 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı.

Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak giren Ceyda Ateş, daha sonra dizinin 3.sezonunda Kavak Yelleri’nde rol aldı. Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizisinde konuk oyuncu olarak, ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol aldı.

Ceyda Ateş, Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrıldı ve baş rollerini Özgür Çevik’le paylaştığı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırdı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]