Ceren El Roman’dan M. Ali Erbil’le aşk haberine yalanlama

M. Ali Erbil ile Ceren El Roman arasındaki aşk dedikodularına jet hızıyla yalanlama geldi. Ceren El Roman avukatı aracılığıyla M. Ali Erbil ile aralarında ilişki olduğu yönünde çıkan haberi yalanladı. Öte yandan açıklamada basında yer alan fotoğrafın orijinali de paylaşıldı. Fotoğrafın M. Ali Erbil’in evinde değil toplu halde bir iftar sofrasından çekildiği bildirildi.

Mehmet Ali Erbil Evinde İftar Yemeği orjinal foto

CEREN EL ROMAN’DAN M. ALİ ERBİL’LE AŞK İDDİLARINA YAZILI AÇIKLAMA

Bir süredir Rafet el Roman ile Ceren Kaplakarslan’ın arasının bozuk olduğu dedikoduları bir magazin haberiyle başka bir boyut kazandı. Ceren El Roman, iddiaya göre ünlü şarkıcının ilk evliliğinden olan kızları Su Elnur ve Şevval ile anlaşmazlık yaşamış bu durum Ceren El Roman’ın eşinin annesi ve kızkardeşiyle de arasını bozmuştu. Ceren El Roman, evini terk edip babası Attila Kaplakaslan’ın yanına gitmiş iki aydır ayrı yaşadıkları konuşulan çiftin yakın çevresi, ikilinin karar aşamasında olduklarını belirtmişti. Medyada çıkan Ceren El Roman ve M. Ali Erbil aşkı haberine  Ceren El Roman’ın yazılı açıklamasıyla yıldırım hızında bir yalanlama geldi.

Bir TV kalnalında 27 yaşındaki Ceren El Roman’ın, 59 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’le birlikte olduğu haberi magazin gündeminde bomba etkisi yaptı.

Haberin çıkmasının hemen sonrasında Ceren El Roman’ın avukatından konuyla ilgili yazılı bir açıklama geldi.

Yazılı açıklama şöyle:

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI

Uçankuş TV’de yayınlanan “YILIN SÜRPRİZ AŞKI” başlıklı haberiyle ilgili hakkımda çıkan asılsız haberlere derinden üzüldüğümü söylemek istiyorum. Mehmet Ali Erbil ile ilişki yaşadığım iddiasi kesinlikle yalandır. Kendisi yakın arkadasım Sezin Erbil Yazgan’in babası, benimde babam ve ağabeyim gibidir. Haberlerde çıkan fotograf bir ay önce can arkadaşım Sezin’in evinde ailece yenilen kalabılık bir iftar yemeğinde çekilmistir. Fotoğraf asılsız ve karalama amaçlı dedikodu haberi üretilmek maksadıyla asıl fotoğraf üzerinden kadrajlanmak üzere sözde haberin içine eklenmiştir. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde bu tür asılsız haberler ile gündemde olmaktan da ayrıca üzüntü duyduğunu belirtmek isterim.
Arkadaşım Sezin Erbil Yazgan ve Babası Mehmet Ali Erbil’de bu konuda açıklama yapacaktır. Pazartesi itibarıyla hakkımda Yalan Haber Yapıp Kişisel Haklarıma ve Namusuma Dil uzatan Haberler yapan UÇANKUŞ TV adlı Medya Grubu’na Maddi ve Manevi Tazminat davası açacağımı kamuoyuna saygıyla duyururum.

Ceren El Roman- Av. Edip ÖNDER

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]