Cenk Eren’den şaşırtan açıklama: Kayahan’ın varisi benim

Şarkıcı Cenk Eren, Kayahan’ın varisi olduğunu söylemesi şaşkınlığa neden oldu. Antalya’da bir AVM’de düzenlenen Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde sahne alan Cenk Eren’den ilginç açıklamalar geldi.

Etkinliğe katılan vatandaşlardan gelen soruları cevaplayan Cenk Eren, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz büyük usta Kayahan’la ilgili “Büyük Usta Kayahan Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerinden biriydi. Dürüst, pop müziğine çok emeği geçmiş bir sanatçıydı. Bana tavsiyelerde bulunur, yönlendirir, ağabeylik yapardı. Kayahan’ın varisi benim” diye konuştu.

Cenk Eren’in Kayahan’ın varisi olduğu şeklindeki açıklamasının nedeni anlaşılamadı.

En son çıkardığı “Repertuvar-Tanju Okan Şarkıları” isimli albümüyle gündeme gelen Cenk Eren, Ferdi Özbeğen şarkılarından oluşan bir albüm hazırladığını açıkladı.

Cenk Eren, Antalya Migros AVM’de düzenlenen Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde Antalyalılarla bir araya geldi.

Cenk Eren, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte özellikle kadın hayranlarının  ilgi odağı oldu.

CENK EREN’İN SON ALBÜMÜ

Cenk Eren, ‘Repertuvar-Tanju Okan’ isimli son çıkardığı albümünde Tanju Okan’ın şarkılarını seslendirdi. Albümün ilk klibi Tanju Okan’ın  ‘Kadınım’ adlı unutulmaz şarkısına çekilmişti.

Prodüktörlüğünü Şafak Karaman ve Sarp Özdemrioğlu, aranjörlüğünü ise Sarp Özdemiroğlu yaptığı albümde Cenk Eren, efsane sanatçı Tanju Okan şarkılarını yorumladı.

Aakustik albümün aranjeleri, şarkıların 1960’lı ve 70’li yıllardaki orijinal sound’una sadık kalınarak yeniden düzenlendiği haber veriliyor.

Albümün ilk video klibi,  ‘Kadınım’ isimli şarkıya çekilmiş Cenk Eren,  ‘Kadınım’ şarkısının yanı sıra albümünde ‘İki Yabancı’, ‘Deniz ve Mehtap’, Kemancı’ ve ‘Öyle Sarhoş Olsam ki’ gibi sevilen şarkıları da seslendirmişti.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]