“Cem’i bikinili görüntüleyemeyeceksiniz!”

Cem Yılmaz yine yaptı yapacağını… Magazin muhabirlerinin özel hayat sorularından bıkan usanan Cem Yılmaz, Ozan Güven ile gazetecilere esprili protesto çok güldürdü. Cem Yılmaz’a sorulan yaz ve tatil ile ilgili sorular hakkında da bombayı ise Ozan Güven patlattı “Cem’i bikinili görüntüleyemeyeceksiniz!”

Magazin medyasının sürekli aşk dedikodusu haberleri yapması ile dalga geçmek isteyen Cem Yılmaz ve Ozan Güven gazetecileri gülmekten kırdı geçirdi. Sabah kahvaltısı için bir araya gelen ünlü ikili çıkışta gazetecilerin kendilerine yaklaştığını görünce hemen planı işletmeye başladılar ve Bebek sahilinde el ele tutuşarak dolaştılar.

İlk atraksiyon Ozan Güven’den

Gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark eden Ozan Güven hemen harekete geçerek, Cem Yılmaza döndü ve “Aşkım ben arabayı getireyim” dedi, topu göğsünde yumuşatarak yere indiren Cem Yılmaz da cevaben “Tamam aşkitom” dedi.

İkilinin yanına yaklaşan magazin muhabirleri Cem Yılmaz’a “Uzun bir tatil sizi bekliyor herhalde?” sorusunu sorunca Ozan Güven hemen hazırcevaplılığını gösterdi: “Cem’i bu sene bikinili görüntüleyemeyeceksiniz.”

Protestolarını böylesine tatlı-sert ironiyle gösteren Cem Yılmaz ve Ozan Güven “Bundan sonra böyle düşündük, madem ki gazeteye çıkıyoruz hareket getirelim istedik” dediler.  Cem Yılmaz gazetecileri terletmeye devam ederek o ilginç soruyu da sormayı ihmal etmedi: “Aşk hayatımdan haberiniz var mı? Siz daha iyi biliyorsunuz benden. Ben bilmiyorum”

Cevap yine Ozan Güven’den geldi: “Hayatım ben gerekli açıklamayı yaptım.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]