CEM YILMAZ’IN BOŞANMASININ NEDENİ CANSU DERE Mİ?

Cem Yılmaz- Ahu Yağtu çiftinin neredeyse yıldırım hızıyla boşanmaları medyanın ilgisini çiftin neden boşandıkları konusuna çevirmesine neden oldu.

Sabah Günaydın ekinden Bülent Cankurt, köşesini Cem Yılmaz’ın boşanma konusuna ayırmış. Kendisine gelen bir iddiayı paylaşan Cankurt’a göre boşanmanın nedeni olarak Cansu Dere gösteriliyor.

Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu ile evlenmeden önce birliktelik yaşadığı güzel oyuncu Cansu Dere’yi unutamadığı ve Ahu Yağtu’nun ikilinin mesajlaşmalarını yakaladığı ve sonrasında Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun boşanma sürecinin başladığı yeralan yazıda Cem Yılmaz’ın Yağtu ile mantık evliliği yaptığı iddiasına da yer veriliyor.

Cankurt’un yazısında yer verdiği iddialar yenilir yutulur gibi değil. Cankurt’un kulağına gelen iddialara göre Cem Yılmaz baba olmak için Ahu Yağtu ile evlenmiş. Ama Cansu Dere aşkı ağır basınca Cem Yılmaz rotasını yeniden Cansu Dere’ye dönmüş.

Bu arada Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya evlilik sözleşmesi imzalattığı da ortaya çıkmış.Bülent Cankurt, Yağtu’nun üç ev, bir cip ve 15 bin lira aylık nafaka karşılığında boşanmayı kabul ettiğini yazıyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]