Cem Yılmaz, Ebru Şallı aşkı için neler söyledi?

Cem Yılmaz önceki gün Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın başrolünü paylaştıkları İkimizin Yerine isimli sinema filminin galasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cem Yılmaz Ebru Şallı ile ilgili sorulan sorulara öyle cevaplar verdi ki… Cem Yılmaz için Ebru Şallı bir yaz aşkı mıydı? İşte Yılmaz’ın Ebru Şallı için söyledikleri…

Magazin basınında Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ile ilgili yaz aylarında oldukça çok haberler çıktığnı hatırlıyorsunuzdur. İkili önce Çeşme’de birlikte görüntülenmiş, ardından Ebru Şallı tatiline Bodrum’da Cem Yılmaz’ın yazlığının hemen yanında bulunan bir otelde devam etmişti. İkili arasındaki yakınlaşmalar da medyada çokça yer almış; hatta Cem Yılmaz gittikleri bir gece kulübünde Şallı’nın gözlerinin içine bakarak şarkı bile söylemiş, bu da haber olarak yansımıştı. Peki Cem Yılmaz bu konuda şu an neler hissediyor?

“Aşka inanmıyorum”

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre; Cem Yılmaz, önceki akşam Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ isimli sinema filminin galasına katıldı. Yılmaz, gazetecilerin Ebru Şallı ile yaşadığı aşk hakkındaki soruları üzerine, “Ben aşka inanmıyorum” dedi ve bu sözünün hemen akabinde Mustafa Sandal’ın ‘Ateş Et ve Unut’ şarkısını söylemeye başlayınca tepkileri üzerine çekti.  Yılmaz’ın bu davranışı galaya katılan kadınlar tarafından, “Argo bir espriydi. Maksadını aştı” şeklinde yorumlandı.

Magazin dünyası şimdi bu açıklamalar üzerine Ebru Şallı’dan gelecek karşı atağı bekliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]