Cem Yılmaz Ebru Şallı aşkı yeniden mi alevlendi?

Önce Cem Yılmaz’ın “Bir yaz aşkı” vurgusu ardından İkimizin Yerine galasında söylediği “Ateş et ve unut” şarkısı ardından magazin basınında ardı ardına yer alan bir dolu haber, yorum derken… Cem Yılmaz ve Ebru Şallı çoktan bambaşka alemlerde aşklarını yaşamaya devam ediyorlarmış meğer… Hallowen “Cadılar Bayramı” paylaşımlarının ardından ikilinin aşklarının devam ettiği ortaya çıktı.

Tam Cem Yılmaz, Ebru Şallı aşkı mazide kaldı, gelip geçen bir ilişkiymiş düşüncesinin oturmaya başladığı anda, 31 Ekim’de kutlanan ‘Cadılar Bayramı’  sebebiyle ünlü stand-up ustası Cem Yılmaz’ın bal kapaklı fotoğrafı ve altına yazdığı “Hayırlı Halloween’ler” notu ile bitti sanılan aşkın kaldığı yerden devam ettiği anlaşıldı.

resim-214056hk

Çünkü Cem Yılmaz’ın kafasına taktığı Cadılar Bayramı balkabağı tacının aynısı Ebru Şallı’nın oğlunun kafasında da vardı. Ebru Şallı snapchat için çektiği videoda oğlu Pars’ın kafasında aynı taç ile paylaşım yapınca dikkatler balka kabağı tacı üzerinde odaklandı. Farklı zamanlarda paylaşılan bu gönderiler dikkatli takipçilerin gözünden kaçmayınca, fotoğrafların çekildiği mekanın da Ebru Şallı’nın İstinye’deki evi olduğu anlaşıldı.

66175b4f8299ec8fd7a34bfcbb6d42b6

Ayrıca Ebru Şallı, Cem Yılmaz’ın şarkı söylerken çektiği ve sosyal medyada paylaştığı videoyu da beğenince aralarındaki buzların eridiği gün gibi ortaya çıktı.

begendi

İkilinin aşkında neler yaşandı neler?

 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, “İkimizin Yerine” filminin galasına katılmış ve “Aşka inanıyor musunuz?” sorusuna “İnanmıyorum” demişti. Haberde ayrıca Mustafa Sandal’ın ‘Ateş Et ve Unut’ şarkısını söylediği iddia edilmişti. Magazin basınında bu haber Yılmaz’ın Ebru Şallı’ya gönderme yaptığı yorumlarının ardından haberde ünlü komedyenin farklı sorulara verdiği cevapların montajlandığı gerçeği ortaya çıkmıştı.

“Ateş Et ve Unut”

Hatta aynı günlerde Ebru Şallı’nın Cem Yılmaz’ın galadaki sözlerine “Çok ayıp. Tüm kadınlara Tüm kadınlara saygısızlık etmiş. Haddini aşmış. Ağzından çıkanı kulağı hiç duymuyor.” cevabını verdiği iddia edilmiş bunun üzerine Ebru Şallı da twitter hesabından “Cem Yılmaz haberleriyle ilgili basına herhangi bir açıklamam olmamıştır. Bilginize…” diyerek çıkan haberi yalanlamıştı.

“Böyle bir adam değilim”

Cem Yılmaz, da konu üzerine “Böyle bir adam değilim” diyerek bu cümleyi Şallı için kurmadığını açıklamış hatta yine basında olayların bu düzeye gelmesinin ardından Şallı’yı telefonla arayıp “Seni böyle bir olaya maruz bıraktığım için özür dilerim ama bunlar benim cümlelerim” dediği haberleri yer almıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]