Medya

Cem Küçük TRT World’ü topa tuttu

TGRT Haber’de yayınlanan Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün yer aldığı Medya Kritik programındaki gündem konularından biri de TRT World’tü.. İkili TRT World’ün yayınlarını eleştirdi. Cem Küçük, TRT World kanalında milli adam bulmanın zor olduğunu ifade ederek, “CNN İnternational ve BBC zaten var. BBC ağzıyla haber vereceksen TRT World’e ne gerek var? TRT World dökülüyor. Milli değilsiniz. TRT World’te milli olmayan adamları atın” diye konuştu.

CEM KÜÇÜK: “TRT WORLD MİLLİ DEĞİL”

Fuat Uğur da “TRT World’ün bir Türk kanalı olduğu anlaşılmalı. O kadar büyük paralar yatırıldı ki ama sonuç büyük bir hayal kırıklığı. TRT World’ün asıl yapması gereken şey dünyada Türkiye aleyhine yapılan medya kampanyalarını kırmak ” dedi. Fuat Uğur, TRT World’ün kriket turnuvası yayınladığını ifade ederek “sana ne kriket turnuvasından” diye konuştu.

“BBC’DEN ADAM GETİRİP TÜRKİYE’Yİ SAVUNAMAZSIN”

Cem Küçük, TRT World’e her ay giden paranın 10 milyon TL. olduğunu kaydederek, Turkuvaz Grubu’nun kurduğu başında Orhan Sali’nin bulunduğu A News’in asıl kanalımız olduğunu söyledi. Cem Küçük” BBC’den adam alıp Türkiyeyi savunmasını bekleyemezsin. TRT World objektif haber versin ama Türkiye’yi savunsun. Ama TRT World Türkiye’yi savunmuyor. O yüzden şimdi A News kuruldu. Asıl milli kanalımız o” diye konuştu.

MEDYABEY

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı