Cem Küçük hangi kanalda solcu yazarla yeni bir programa başlıyor?(M.Bey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: Fuat Uğur’la TGRT Haber kanalında Medya Kritik programını yapan Cem Küçük, Medya Kritik’in tatile girmesinin ardından kanaldaki mesaisine yeni programla kaldığı yerden devam ediyor. Medyabey’e gelen duyumlara göre Cem Küçük, önümüzdeki haftadan itibaren yine TGRT Haber kanalında hafta içi her akşam ekrana gelecek olan programda izleyici ile buluşacak. Cem Küçük’e yeni programda sol çevrelerin hararetli tartışmacısı Ümit Zileli’nin eşlik edeceği haber veriliyor.

CEM KÜÇÜK VE ÜMİT ZİLELİ’DEN YENİ PROGRAM

Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün yorumlarıyla TGRT Haber’de ekrana gelen Medya Kritik programı bu hafta sonundan itibaren yaz tatiline giriyor. Ama Cem Küçük’ün kanaldaki mesaisi önümüzdeki haftadan itibaren hafta içi her akşam yayınlanan tartışma programıyla devam edecek.

Karşı karşıya geldikleri programlarda birbirleriyle hararetli tartışmalar yapan ikilinin programı ne kadar sürdürebilecekleri ise şimdiden merak konusu oldu.

CEM KÜÇÜK TÜRKİYE GAZETESİ’NDE KÖŞE YAZMAYA BAŞLAYACAK İDDİASI

Öte yandan medyanın en çok tartışılan ve de konuşulan isimlerinden birisi olan Cem Küçük, yeni gazetesinde yazmaya başlayacak haberiyle yine medyanın gündeminde. Cem Küçük’ün Star gazetesi ile yollarını ayırmasından sonra yeni adresinde yazmaya başlayacağı konuşuluyor. Cem Küçük’ün 3 Temmuz’dan itibaren Türkiye gazetesinde köşe yazmaya başlayacağı iddia edildi.

Bu haberin kaynağı henüz net değilken Cem Küçük ve gazeteden şu ana kadar henüz yapılan resmi bir açıklamanın da olmaması dikkatlerden kaçmadı.

MEDYABEY/ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]