Cem Küçük: “Fatih Altaylı yazdıklarına açıklık getiremezse 10.5 yılla yargılanacak!”

Cem Küçük, 1 AN TV’de yayınlanan 1 AN’DA HABER programında Fatih Altaylı ile ilgili çarpıcı açıklamaların altına imza attı. Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, köşesinde ’12 ByLock’çu vali var’ diye yazmış ve yeni bir tartışma yaratmıştı. Altaylı daha sonra bir başka yazısında ByLock’çu valilere karşı tepkisizliği eleştirmiş ve bu iki yazısından ötürü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade vermeye çağrılmıştı. Altaylı’nın ifadesinde çark ettiğini söyleyen Cem Küçük, “Altaylı için yazılarına açıklık getirmezse 10.5 yılla yargılanacak” diye konuştu.

CEM KÜÇÜK: FATİH ALTAYLI ÇARK ETTİ

Cem Küçük1 AN TV’de yayınlanan 1 AN’DA HABER programında Fatih Altaylı’nın gündeme getirdiği ByLock’çu Vali haberine dair ilginç yorumlarda bulundu.

Küçük, ”Altaylı, geçen hafta çıktı şunları söyledi, ‘Bu devlet FETÖ’yle mücadele etmiyor, -miş gibi yapıyor’ diye yazdı. Devlet seni ifadeye çağırdı, orada anlattın. Suçu da Zülfikar Ali Aydın’a attın. Aydın verdiği ifade de Altaylı’yı yalanlıyor. Altaylı’nın söylediği iddiaların kendisinin söylemediğini, böyle bir bilgisi olmadığını, haberin kaynağının da kendisinin olmadığını söyledi. Altaylı ‘12 ByLock’çu vali’ iddiası tamamen uydurma, köşesinde yazdığının aksine hiçbir şey bilmediği için savcı karşısında da suçu haber müdürü Zülfikar Ali Aydın’ın üzerine attı. Altaylı zoru görünce çark etti ve yazılarına bir açıklık getirmezse 10.5 yıl ile yargılanacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]