Çektiği sahneyi durdurdu, horon tepmeye başladı!

Kertenkele dizisinin yönetmeni, çektiği horon sahnesine dayanamadı, çekimleri durdurup horon çekmeye başladı.

atv ekranlarının, büyük beğeniyle seyredilen Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizisi, ekranda olduğu kadar set arkasında da renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oluyor.

SAHNEYİ DURDURDU HORON ÇEKTİ…

Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisinin 77.bölümün çekimlerinde Yıldırım Memişoğlu’nun canlandırdığı Deli Kenan karakterinin horon eşliğinde Deli Meryem’e ilanı aşk edeceği sahnenin çekimlerinde, yönetmen Canan Çelik kemençenin sesine ve çalınan müziğe sessiz kalamadı, çektiği sahneyi durdurup sahnenin içine girerek horon tepti.

KERTENKELE’DE HORON EŞLİĞİNDE İLAN’I AŞK…

Geleneksel Karadeniz horon kıyafetleriyle kemençe eşliğinde horon tepen Yıldırım Memişoğlu, Umut Oğuz ve Serkan Kuru’nun arasına giren ünlü yönetmen; “Bunca yıldır dizi çekiyorum, ilk defa kendimi çektiğim sahnenin içine attım.” dedi. Yönetmenin horon teptiğini gören oyunculardan Selahattin Taşdöğen ve Turabi’de horona dâhil oldu. Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen ise; “Horon eşliğinde ilanı aşk nasıl olurmuş herkes görsün. Aşk ve horon insan yerinde duramıyor. Yönetmen bile çekimi durdurup horon tepti. Bunca yıllık oyuncuyum ilk defa böyle bir şeye şahit oluyorum. Buda işte “Kertenkele” farkı. Kesinlikle, Cumartesi akşamı bu sahneyi seyredenler evlerinde horon tepecekler.” dedi. Hızını alamayan oyuncular sokakta kemençe eşliğinde horon tepmeye devam ettiler.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]