Ceyda Ateş’in burnu kırıldı!

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş’in burnu kırıldı…

Show TV’de  yayınlanan Yılanların Öcü’nde oynayan Ceyda Ateş, geçtiğimiz çarşamba gecesi Kapadokya’da dizinin kutlama yemeği organizasyonunda dans ederken sahnede birini dirseğinin çarpması sonucu burnu kırıldı.

Güzel yıldız dizideki arkadaşları tarafından olay sonucunda apar topar hastaneye kaldırıldı. Burnunun kırıldığı anlaşılan Ceyda Ateş, hemen ameliyata alındı.

ceyda-ates-2

Güzel oyuncu, ameliyat sonrası hastane odasında doktoruyla birlikte yaptığı açıklamada olayı ‘Görülmez kaza’ olarak değerlendirdi.

Ceyda Ateş, yaşadığı talihsiz olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Dizinin ikinci bölümünü kutlamak için oyuncu arkadaşlarımızla birlikte yemeğe gittik. Yemek sonrası da dans ederken birinin dirseği burnuma çarptı. Korkunç bir acı hissettim. Arkadaşlarım acil olarak beni yakındaki hastaneye götürdüler. Burnumun kırıldığı anlaşıldı. Sonra annemler, aile doktorumuz Hayati Akbaş’ın ameliyat etmesi için Samsun’daki FBM Tıp Merkezi’ne götürdüler. Ameliyat oldum. Şu anda çok şükür iyiyim… 1 hafta-10 gün sonra inşallah tamamen iyileşip dizideki çekimlerime devam edeceğim. Ailem ve arkadaşlarım bana nazar değdiğini söylüyorlar. Artık devamlı bir mavi nazar boncuğu takacak ve hiç çıkarmayacağım. Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]