Cazcı Melis Sökmen “Benim Adım Feridun” filmi için düğün şarkıcısı oldu

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen caz sanatçısı Melis Sökmen’in beyazperde sürprizi…TAFF’ın 2016-2017 sezonundaki yeni Çağan Irmak filmi ‘Benim Adım Feridun” bir dönemin ünlü yorumcu isimlerinden biri olan Melis Sökmen’i beyazperdeye taşıyor. Başarılı yorumcu Melis Sökmen ‘Benim Adım Feridun’ için bir düğün salonunda sahneye çıktı.

Aşk acısını unutmaya çalışırken kendini bir düğünün ortasında bulan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu)’ın sıcak hikayesini anlatan filmin düğün sahnesinde Melis Sökmen de rol aldı. Filmde kendini oynayan Melis Sökmen, Erdek’teki orta halli bir düğün salonunda sahne aldı. Müzik hayatına Uluslararası festivaller ve konserlerde sahne alarak devam eden Sökmen’in düğün salonundaki halleri böyle görüntülendi.

melis-sokmen

Kadrosunda Halil Sezai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Suzan Aksoy, Tarık Pabuçcuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Ayşe Tunaboylu, Defne Yalnız, Kadriye Kenter ve Özge Borak rol alıyor. Mahir Ünsal Eriş’in aynı adlı hikayesinden senaryolaştırılan, TAFF yapımı ‘Benim Adım Feridun’ 11 Kasım 2016’da vizyonda olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com