Magazin

Çavbella klibiyle solcuları kızdıran Hilal Cebeci’den ilginç itiraf: “Babam siyasi suçluydu!”

Hilal Cebeci’nin Çavbella şarkısını yeniden yorumlaması ve şarkıya çektiği klibi değişik çevrelerden büyük tepki almıştı. Klip hem siyasi yönüyle hem de klipte kullanan detaylar nedeniyle sosyal medyada da çokça konuşulmuştu. Gelen tepkiler üzerine Hilal Cebeci zor durumda kalarak kendini savunmak durumunda kalmıştı. Bugün ilginç ifşaatlarda bulunan Hilal Cebeci, babasının geçmişte sol düşünce nedeniyle hapis yattığını itiraf etti.

HİLAL CEBECİ: “BABAM İKİ KERE HAPSE GİRDİ”

Hilal Cebeci kendisiyle ve babasıyla ilgili itiraf niteliği taşıyan açıklamasında din konusunda karmaşa yaşadığını da itiraf eden Cebeci, okuyup araştırarak sorunlarının üstesinden geldiğini ifade etti.

İşte, Hilal Cebeci’nin dikkat çeken o açıklaması:

“Heryerde hilal cebeci bella ciao çalıyorsa, demek ki özünde başarılı bir çalışma olmuş arkadaşlar. Sizlere çok teşekkür ediyorum..

Çoğu zaman kimlik bunalımı yaşadım, fikirlerim zaman zaman değişti, bunlar çok normal şeyler. Herkesin başına gelebilir. Özellikle din konusunda oldukça karmaşa yaşadım, ama insan okumakla araştırmakla, her türlü sorundan kurtulabiliyor

Çok merak edilen konuya cevap vermek istiyorum hakkınız tabiki bilmek, babam 70 li yıllarda solculara yönelik hareketlerle ilgili siyasi suçlu olarak belli aralıklarla hapis yatmıştır en son 12 eylül 1980 darbesinde de girmiştir. Birinde 2 sene yatmış diğerinde 2buçuk yıl yatmış.”

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün