Cansu Dere’nin yapımcılarla dansı

Cansu Dere uzun süredir ekranlarda bir dizi projesinde yer almıyor ve ekranı özlediğini sürekli yapımcılara hatırlatarak yeşil ışık yakıyordu. Birkaç proje girişiminin başarısız olmasının ardından en son kesin gözüyle bakılan projeye de haber vermeden başka bir projeye yeşil ışık yakması yapımcıları kızdırdı. Cansu Dere ekran orucunu bozmaya çalışırken ateşle mi oynuyor?

Cansu Dere bu dönem yapımcılar arasında bir türlü karar veremedi, adeta yapım şirketleri ve projeler ile dans eden Dere için tepkiler yağıyor. Son olarak bir dizi yapımcısıyla görüşmeler halinde olan ve bu dizide oynayacağına kesin gözüyle bakılan Cansu Dere’nin , daha bu projeye olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt vermeden başka bir yapımcıyla anlaştığı ortaya çıktı. Haberi basından öğrenen yapım şirketi ise zor durumda kaldı ve yeni oyuncu arayışına girdi.

Ünlü manken Cansu Dere, yeni yayın dönemi öncesinde önüne gelen tekliflerde kararsız kalmıştı. Bu dönem “Ekran yarışında ben de varım!” diyerek kolları sıvayan Dere, son yaptığı atakla başrol teklif edilen dizinin yapımcısını kızdırdı.

Cansu Dere’nin dizi bekleyişleri…

Cansu dere iki sezondur Murat Yıldırım’la oynayacağı dönem dizisi “Yangın” için beklemiş proje gerçekleşmeyince de aldığı peşin parayı iade etmek zorunda kalmıştı.

Ardından “Beyaz Geceler” dizisindeki “Leyla” karakteri için yapımcılarla anlaşan güzel oyuncu Cansu Dere, o dizi de ertelenince kararsız kalmıştı.

Basında yer alan haberlere göre Dere, daha sonra menajerini değiştirmiş, proje beklemeye başlamış, yeni sezon de üç ayrı teklif alarak sonunda Evlat Kokusu için karar vermişti. Japon uyarlaması ‘Mother’ dizisi için sözleşme imzalayan Cansu Dere’nin haberini gazetelerde gören yapım şirketi şimdilerde kara kara yeni kadın oyuncu arayışına girdi.
Yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği MF Yapım imzalı dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]