Cansel Elçin’in “Elvan” adlı dizideki partneri Ece Uslu mu?

Ünlü ve başarılı oyuncu Cansel Elçin, Fox TV’de yayınlanması beklenen Elvan adlı dizi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Eğer kulislerden sızan haberler doğruysa Ece Uslu, Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çekilecek olan  ‘Elvan’ adlı dizide Cansel Elçin’in partneri olacak. Daha önce dizide oynayacağı belli olan Cansel Elçin’e bir süredir partner aranıyordu. Yapım şirketinin titiz çalışması sonucunda Elçin’e partner olarak Ece Uslu’da karar kılındığı konuşuluyor.

CANSEL ELÇİN HAYRANLARINI MUTLU EDEN HABER

Peki, Elvan dizisi ile ilgili diğer detaylar neler; Elvan dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Endemol Shine Türkiye’nin yeni dizisi ‘Elvan’da, ‘Kırık Kanatlar’, ‘Hatırla Sevgili’, ‘Gönülçelen’ ve ‘Eve Dönüş’ gibi önemli yapımlarda rol alan Cansel Elçin oynaması kesinleşti. Elçin’in partneri 4 sezon boyunca yine Fox TV’de yayınlanan Karagül dizisinde “Ebru Şamverdi” karakterine hayat veren Ece Uslu olduğu açıklandı. Açıklamayı Endemol Shine Türkiye’nin yöneticilerinden Hakan Eren yaptı. Eren, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cansel Elçin’le kesin olarak anlaştıklarını duyurdu. Eren, Ece Uslu ile ilgili herhangi bir paylaşımda ise bulunmadı.

ECE USLU’NUN SESSİZLİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMIYOR

Ece Uslu ise şu günlerde Mahsun Kırmızıgül’ün filmi Vezir Parmağı filmiyle gündemde.. Ece Uslu’nun da oyuncu kadrosunda bulunduğu film, 25 Ocak’ta vizyona girecek. Uslu, henüz Elvan dizisiyle ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

‘Paramparça’, ‘Kış Güneşi’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Kördüğüm’ gibi dizilerin yapım şirketi Endemol Shine’ın yapımcılığında çekilecek olan Elvan dizisi Fox TV’de ekrana gelecek.  Dizinin senaryosunu Ozan Yurdakul yazıyor.

Elvan dizisinde bir anne-kız hikâyesinin anlatılacağı konuşuluyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]