Yerli Dizi

Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun yeni dizisinde beklenmeyen değişiklik

Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun başrolleri paylaşacakları diziyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çekilecek olan diziyle ilgili yapım şirketinden Hakan Eren, dizinin başlama tarihi ve Ece Uslu’nun kadroya dahil olmasıyla ilgili haberi paylaştı.

Hatırlanacağı gibi gibi Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun yeni dizisinin adı Elvan olarak zikredilmişti. Ancak yapım şirketi dizinin adında değişikliğe gitti. Dizinin adı Dayan Yüreğim olarak değiştirildi. Ayrıca ismi başrolde geçen ünlü oyuncu Ece Uslu’nun da yapım şirketiyle kesin olarak anlaştığı bilgisine de yer verildi.

Hakan Eren, Fox TV ekranlarında başlayacak olan dizinin başlama tarihi olarak da detay verdi. Dayan Yüreğim yeni yılın başında Ocak ayında ekrana gelecek.

Hakan Eren, sosyal medya hesabından haberi paylaşırken bir de anlaşmanın sağlandığını ifade eden bir fotoğrafı paylaşmayı da ihmal etmedi.

Dayan Yüreğimin yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstleniyor. Senaryosunu Alican Yaraş ile Serap Gazel’in kaleme aldığı, hikayesi Ozan Yurdakul’a ait olan ‘Dayan Yüreğim’ ocak ayında izleyici ile buluşacak.

Daha önce ‘Karagül’, ‘Zerda’, ‘Kızım Nerede’ gibi çok sevilen dizilerle ekrana gelen Ece Uslu ile ‘Hatırla Sevgili’, ‘Gönülçelen’, ‘Kırık Kanatlar’ gibi büyük projelerde yer alan Cansel Elçin’i buluşturan ‘Dayan Yüreğim’, bir kadının, her şeyini kaybettikten sonra hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor.

‘Dayan Yüreğim’, çekimleri Amsterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı