Cansel Elçin ve Ece Uslu’lulu “Dayan Yüreğim” Fox’un yüzünü güldürecek mi?

Fox TV’nin son dönem en önemli dizi projesi olarak dikkat çeken Dayan Yüreğim’in tanıtım videosu yayınlandı. Başrolleri Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun paylaştığı dizinin  yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlenirken; dizinin  senaryosunu Alican Yaraş ile Serap Gazel’in kaleme alıyor.  ‘Dayan Yüreğim’in hikayesi ise Ozan Yurdakul’a ait.

Henüz yayın tarihi belli olmayan dizinin hangi günde yayınlanacağı ve de hangi yapımlarla reyting rekabetine gireceği merak ediliyor.

‘Dayan Yüreğim’de ayrıca;  Berk Atan ve Nilay Deniz’le birlikte Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak gibi oyuncular da yer alıyor.

“Çok yakında” diye anons edilen Fox’un yeni dizi ‘Dayan Yüreğim’de bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için hayatta kalma mücadelesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor.

Çekimleri Amsterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek olan Dayan Yüreğim’e son dönem en önemli dizi projelerinden biri olarak gösteriliyor.

İşte Dayan Yüreğim’in yayınlanan ilk fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]