Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısından Fahriye Evcen geçti

Fahriye Evcen, Cannes Film Festivali’ne katıldı. Bu yıl 68. düzenlenen festivale katılan Fahriye Evcen, dünyaca ünlü yıldızları bir araya getiren festivalin kırmızı halısında beyaz elbisesiyle boy gösterdi.

Dünyanın en önemli festivalleri arasında gösterilen 68. Uluslararası Cannes Film Festivali’ne başarılı ve genç oyuncuFahriye Evcen de katıldı. Evcen, festivalin güzellik sponsoru olan L’Oréal Paris’in “Türkiye güzellik elçisi” unvanıyla kırmızı halıda yürüdü. Kıyafet, saç, makyaj ve kıyafeti ile beğeni toplayan Fahriye Evcen, uluslararası medyaya da poz verdi.

Dünyaca ünlü modacı Tom Ford’un imzasını taşıyan krem rengi bir elbise giyen Fahriye Evcen’in etkinlikte Eva Longoria, Natasha Poly ve Aishwarya Rai gibi ünlü isimlerle bir araya gelip onlarla sohbet ettiği haber veriliyor. Oyuncu, kırmızı halı seremonisinin ardından yönetmen Todd Haynes’ın “Carol” filminin galasına katıldı.

Filmin başrol oyuncusu Cate Blanchett ile kırmızı halıda aynı anda yürüdüklerini söyleyen Evcen, gala sonrası “Cate Blanchhett’in birçok filmini beğeniyle izlemiştim. Bu filmde de çok başarılı bir performans sergilemiş” diye konuştu.

Festivale oldukça iddialı hazırlandığı dikkat çeken ünlü oyuncu, “Cannes Film Festivali’ne ilk kez katılıyorum, burada kusuruz görünmek benim için çok önemliydi” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]