Canlı yayında şok açıklama… Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman ne zaman evleniyor?

Çoban Yıldızı dizisinin Seyit’i (Şükrü Özyıldız) ile nişanlı olan stilist Rabia Yaman Instagram canlı yayında evleneceklerini açıkladı. Şükrü Özyıldız ile mutlu bir birliktelikleri olan Rabia Yaman dizi setinde de nişanlısını yalnız bırakmıyor.

Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman ne zaman evleniyorlar sorusunun cevabı sosyal medyadaki canlı yayında yanıtını buldu. Yaklaşık sekiz aydır birlikte olan Özyıldız ve Yaman 2018 yılında evli bir çift olmayı hayal ediyor. Canlı yayında Rabia Yaman “Seneye yaz aylarında nikâh masasına oturacağız” diyerek müjdeyi verdi.

Çoban Yıldızı’ dizisinde “Seyit” karakteri ile tanınan oyuncu Şükrü Özyıldız’ın stilist olan nişanlısı Rabia Yaman dizinin çekimleri için Kapadokya’dalar. Nişanlısı için Kapadokya’ya giden Yaman, önceki akşam setteyken Instagram’dan canlı yayın yaptı.

Takipçilerinin yorumlarını yanıtlayan Rabia Yaman, bu yaz evleneceklerine dair gelen yorumlara “Bu sene değil. 2018 yılının yaz aylarında düğün olacak. Tam tarih belli değil.” cevabını verdi.

Yine kendilerine “Tatile birlikte mi gideceksiniz?” şeklinde yöneltilen soruya Yaman, “Tabii ki. Bundan sonra ayrı tatil olmaz. Üç gün Fransa’ya gidip oradan kara yoluyla Amsterdam’a geçeceğiz.”

Tanışma hikâyelerini  de merak edenler için anlatan Yaman “Aslında beş yıldır tanışıyoruz. Ama son bir senedir sevgiliyiz. Şükrü’ye çok âşığım. İlişkimizi göz önünde değil, kendi içimizde yaşıyoruz.” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]