Canlı yayında Hanife’nin zor anları… Hanife’nin iki gözü iki çeşme oldu

Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programının renkli gelin adayı Hanife canlı yayında gözyaşlarına boğuldu…Uzun süredir ekranda görünmeyen gelin adayı Hanife’nin Zuhal Topal’la programına dönüşü tansiyonu yine yükseltti. Hanife’nin programa reyting katkısı dikkatlerden kaçmıyor.

Canlı yayında Serkan, Okan ve Angelina ile yüzleşen Hanife, sonunda gözyaşlarına hakim olamadı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde Hanife, talibi Turhan Bey ile karşılaşmayı bekliyordu. Ancak ortalık bir anda gerildi. Damat adaylarından Serkan’ın, ‘’Dikkatimi çekti locada bir damat adayı Hanife’ye bakıyor. Acaba neden böyle bakıyor’’ demesi üzerine ortalık karıştı.

Bu sözler üzerine locadaki damat adayı Okan, Hanife’den ikinci bir şans istediğini açıklayınca stüdyoda heyecan tavan yaptı. Okan, Hanife’ye duygularını bir kez daha açtı ama bu seferde diğer loca adaylarının, ‘’Okan, Hanife’den değil de Angelina’dan hoşlanıyor’’ demesi ise stüdyoda tartışmanın fitilini ateşledi.

Hanife’den ikinci bir şans isteyen Okan’ın Angelina’dan hoşlandığını açıklaması seyirciler ve adaylardan büyük tepki almasına sebep oldu.

Bu olaylar karşısında gelin adayı Hanife, Okan’a olumsız cevap verdi ama  gözyaşlarına da engel olamadı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]