Televizyon

Canlı yayında baskın…Palu Ailesi’nin ‘cinci’ eniştesi canlı yayında gözaltına alındı

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen Müge Anlı’nın programıyla dikkatleri çeken Palu ailesiyle ilgili savcılık ve polis daha fazla sessiz kalamadı. ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programının canlı yayınında baskın yapan polis ekibi  ‘Cinci’ diye bilinen ailenin eniştesi Tuncer Ustael ve eşini ters kelepçeleyerek gözaltına aldı.

BEKLENEN GELİŞME: ENİŞTE VE EŞİ GÖZALTINDA

Ailenin Kocaeli’deki evine baskın yapan polis ekipleri kayıp Meryem Tahnal’ın babası Harun Palu, annesi Havva Palu, ağabeyi İsa Palu, kardeşleri Fatih Palu ve Ayşe Palu’yu  gözaltına almıştı.

Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, “Kasten adam öldürme suçu” kapsamında, Palu ailesi hakkında gözaltı kararı verildi.

Müge Anlı’nın programı devam ettiği sırada asayiş büro ekipleri Palu ailesinin evine baskın yaptı. Gözaltı işlemi uygulanan Palu Ailesinden, kayıp Meryem Tahnal’ın babası Harun Palu, annesi Havva Palu, ağabeyi İsa Palu, kardeşleri Fatih Palu ve Ayşe Palu polis tarafından gözaltına alındı Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülecekler.

TERS KELEPÇELENDİLER

‘Cinci’ diye bilinen ailenin eniştesi Tuncer Ustael ve eşi İstanbul’da canlı yayında polis tarafından ters kelepçelenerek gözaltına alındı. Ustael ve eşinin ‘kasten adam öldürme suçundan’ gözaltına alındığı belirtildi. Ustael ilk açıklamasında, “Neyse gerçekleri söylüyorum.Biz adam falan öldürmedik. Yemin ederim ki biz öyle bir şey yapmadık” dedi.

İşte canlı yayında yaşanan ve Cinci Enişte’nin gözaltına alındığı o anlar:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün