Canlı yayında Ali Ağaoğlu’nun cebinden kaç para çıktı?

Medyanın gündeminde hep öne çıkan isimlerden biri olan Ali Ağaoğlu, CnnTürk’te Ekin Olcayto’nun sunduğu Bazı Şeyler programına katıldı. Ekin Olcayto’nun Ağaoğlu’nun cebindeki parayı sayması programa damgasını vurdu.

İş adamı Ali Ağaoğlu, CnnTürk’te  katıldığı bir canlı yayında program sunucusunun ricası üzerine cebindeki paraları saydırdı.

Türkiye’nin önde gelen iş adamları arasında yer alan  Ali Ağaoğlu, sadece profesyonel hayatıyla değil, lüks yaşantısı ve aşk hayatı ile de magazin gündeminin yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor.

Kimi zaman yaptığı açıklamalarla medyanın gündemine gelen Ali Ağaoğlu, zaman zaman da zenginliğiyle haber oluyor.

Ağaoğlu,  CNN Türk’te Ekin Olcayto’nun sunduğu Bazı Şeyler programına katıldı. Program sunucusu Ekin Olcayto’nun “Cebinizde ne kadar para var”şeklindeki sürpriz sorusu karşısında önce şaşıran ünlü iş adamı, daha sonra  üzerinde bulunan parayı çıkarıp Ekin Olcayto’ya saydırdı.

Cebinden çok sayıda 200 liralık banknot çıkan Ağaoğlu, sadece bir tane kredi kartı kullandığını söyledi. Ağaoğlu, kullandığı kredi kartının limitinin de 50 bin lira olduğunu açıkladı.

Sunucu Ekin Olcayto, parayı saydıktan sonra Ali Ağaoğlu’nun cebinde 8 bin lirayı aşkın para olduğunu söyledi.

Olcayto’nun parayı saydığı o anlar ise programa adeta damga vurdu.

İşte, o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]