Caner Toygar, Esra Erol’a beklenen reytingi getirecek mi?

Esra Erol’un sunduğu ATV’de yayınlanan izdivaç programında sürpriz gelişme…Yıllar önce benzer bir formatta ekrana gelen evlilik programıyla adını duyuran Caner Toygar bundan böyle Esra Erol’un programında boy gösterecek. Caner, yıllar önce aynı yarışmada Tülin ile yakınlaşmış ama bu beraberlik evlilikle değil ayrılıkla sonuçlanmıştı.Caner, bundan sonra Esra Erol’dada taliplilerini bekleyecek…

ESRA EROL’DAN SÜRPRİZ TRANSFER:  CANER TOYGAR 

Evlilik programlarının en tecrübeli sunucusu olan Esra Erol, 10’ıncı yılına yine ATV’de merhaba dedi. Ünlü sunucu, ‘Esra Erol’da’ programının yeni sezonuna flaş bir transferle başlıyor. Yıllar önce Show TV’de yayınlanan  ‘Benimle Evlenir misin’ adlı yarışma programının damat adayı olan ve aynı yarışmadan Tülin ile beraberliği uzun süre gündemden düşmeyen Caner Toygar, yeni sezonda ‘Esra Erol’da’ programında olacak.

CANER, ESRA EROL’A BEKLENEN REYTİNGİ GETİRECEK Mİ?

Evlilik programları arasında yeni sezonda sert geçmesi beklenen reyting rekabeti programlara sürpriz hamleler yapmayı adeta şart koşuyor. Evlilik programlarında yer alana damat ve gelin adatlarının bazen programın çok önüne çıkmaları reyting rekabetini iyice kızıştırıyor.

Esra Erol’un Caner hamlesinin reytinglere nasıl yansıyacağı şimdiden merak ediliyor.

Yıllar öncesinde yayınlanan yarışma programında büyük bir popülerlik yakalayan Caner, yarışma sonrasında magazin medyasında bir dönem yer almış daha sonra ise ortalıkta uzun süre görünmemişti.

CANLI YAYINDA BAŞINDA BARDAK KIRMIŞTI

Caner’i geçmişte akıllara kazıyan görüntü ise Gülben Ergen’in sunduğu programa katılmış ve kafasında bardak kırmasıydı. Bu görüntülerle uzun süre Türkiye’nin gündemini meşgul etmişti.

İşte, Caner Toygar’ın başında bardak kırdığı unutulmayan o görüntüleri:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]