Caner Erkin ve Şükran Ovalı ilişkisi sosyal medyada deşifre oldu

Fenerbahçe’den sürpriz bir biçimde İtalya’nın Inter takımına transfer olan Caner Erkin’in aşk hayatı magazin medyasının gündeminde. Asena Atalay’dan ayrıldıktan sonra adı değişik isimlerle aşk dedikodularına karışan Caner Erkin, en son Antyalya’da milli takım kampında Dilan Sunar ile objektiflere yakalanmıştı. Caner Erkin şimdilerde ise oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

CANER ERKİN VE ŞÜKRAN OVALI İLİŞKİSİNİN SOSYAL MEDYADAKİ İPUÇLARI

Her iki isim aşk iddialarını yalanlasa da Şükran Ovalı cephesinden sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu, Caner Erkin’i Instagram’dan takibe aldığı dikkatlerden kaçmadı.

Asena Atalay ile ayrıldıktan sonra adı sık sık yeni ilişkilerle anılan Caner Erkin’in son olarak kalbini Şükran Ovalı’ya kaptırdığı haberleri kanıtlanmışa benziyor. Instagramdaki hareketlilik Caner Erkin-Şükran Ovalı aşkı belgelendiği yorumlarına neden oldu.

Caner Erkin geçen aylarda Ovalı ile haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı. Fenerbahçe’den İtalya’nın ünlü Inter takımına transfer olan ve şu sıralar İtalya’da yaşayan Caner Erkin Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına “3 gün kaldı (Ş)” notunu ekleyip kalp emojisi koyması dikkatlerden kaçmadı.

ŞÜKRAN OVALI DAHA ÖNCE UYARI ALMIŞTI

Takipçileri Ş harfinin Şükran Ovalı olduğunu anlayıp ünlü futbolcuyu mesaj yağmuruna tuttukları görüldü.

Daha önce rol aldığı dizide yapımcının aşk hayatıyla gündeme gelmeyeceksin uyarısına uyan Şükran Ovalı’nın, projeden ayrılmasından sonra bu beraberliğini daha rahat yaşadığı konuşuluyor.

.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]