Caner Erkin, Asena Atalay’ın icra davasında son durum şoku

Caner Erkin ile boşandığı eski eşi Asena Atalay arasındaki gerilim hız kesmeden devam ediyor. Asena Atalay’ın açtığı icra davayı kazanması üzerine şok üstüne şok yaşayan Caner Erkin’in bir sonraki hamlesi merak ediliyor.

Geçtiğimiz yıl boşanan Asena Atalay ve Caner Erkin arasındaki buzlar bir türlü erimiyor. Asena Atalay’ın Caner Erkin’e  “Nafaka ödemiyor” diyerek 125 bin liralık icra takibi başlattığı davada Mahkeme Atalay’ı haklı buldu. Caner Erkin; Atalay’a biriken nafakayı icra yoluyla ödemek zorunda.

Beşiktaş’ın milli futbolcusu Caner Erkin geçtiğimiz Asena Atalay’dan anlaşmalı olarak boşanmış ve Mahkeme Erkin’in, çocuğunun annesi Atalay’a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti. Atalay ise, Aile Mahkemesi’nin verdiği karara rağmen eski eşinin nafakayı ödemediğini öne sürerek avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla 5 Ocak’ta İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurmuştu. 12 aylık nafaka bedeli olan 125 bin lira ve 5 bin liralık faizin ödenmesi için Erkin hakkında icra takibi başlatan Atalay’a Caner Erkin, icra takibinin boşanma kararına aykırı olduğunu belirterek ödeme emrinin iptal edilmesi için İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi’ne başvurmuştu. Erkin; 10 bin liralık nafakanın kat kat fazlasını, her ay bir kısmını elden, bir kısmını da banka yoluyla Atalay’a ödediğini iddia etmişti. Ödemelerle ilgili banka dekontlarının elinde olduğunu söyleyen Erkin, eski eşine elden para verdiğine dair tanıkların mahkemece dinlenmesini istemişti.

Sabah’ta yer alan habere göre; Erkin’in icra emrinin iptal edilmesini, yargılama giderleri ve vekalet ücretinin de Atalay’a yükletilmesini talep ettiği dava, geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi, Asena Atalay’a nafaka ücretini elden ödediğini ileri süren Erkin’in iddialarını asılsız bularak, icra takibini kabul etti. Mahkeme sonrası konuşan avukat Beyza Sındıraç şunları söyledi: “Müvekkilim Asena Atalay hakkındaki tüm negatif yorumlara rağmen nafaka davasını kazandık. Diğer davalar devam etmekte olup haklılığımızı ortaya çıkartmak için daha çok çalışacağız.”

Caner Erkin boşandıktan bir süre sonra oyuncu Şükran Ovalı ile nikah masasına oturmuştu. Eski eş Asena Atalay’ın başlattığı 125 bin liralık icra takibi, mahkeme tarafından kabul edildi. Mahkeme, Atalay’a nafaka ücretini elden ödediğini ileri süren Erkin’in iddialarını asılsız buldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]