Can Dündar’la birlikteTV em’e istikrar gelecek mi?(M.Bey-Özel)

Eski bakanlardan M.Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu TV em’de sular bir türlü durulmuyor. Can Dündar ve ekibinin kanalın başına geçmesinden sonra ünlü televizyoncu Tuluhan Tekelioğlu’nun da ekibe katılacağı kulisi ortalıkta dolaşıyor.

Kanalda Serhan Başbahçıvan’ın ay başında ayrılmasının ardından TV em’de yeni bir hareketlilik yaşanıyor. Can Dündar ve ekibinin kanalın başına gelmesinin ardından kanalda peş peşe ayrılık şokları başladı.  Başbahçıvan’ın haber merkezine transfer ettiği Can Erdamar’ın da TV em’le ilişkisini kestiği öğrenildi.

Ayrılık şokunun bununla da kalmayıp devam edeceği haber veriliyor. Kanala yeni transfer olan Şebnem Arda’nın durumu ise belirsizliğini koruyor.

Kanalla ilişiği daha önceden kesilen Pınar Işık Ardor ve Göksu Öngören’in yeniden TV em’e döndüğü bildirilirken, ikilinin yeniden kanala dönmesinin şaşkınlığı yaşanıyor.

Bu arada Can Dündar’ın ekibinden Yavuz Oğhan’ın TVem’de Genel Müdür, Tahir Özyurtseven’in ise haber koordinatörü olarak görev alacağı yine gelen haberler arsında.Ayrıca Özyurtseven, Can Dündar’ın sunacağı Canlı Gaste’yi hazırlayacak.

Tuluhan Tekelioğlu da gelecek iddiası

Son olarak TV em kadrosuna ünlü televizyoncu Tuluhan Tekelioğlu’nun da katılacağı gelen kulis haberler arasında.

TV em’de bir türlü bitmek tükenmeyen sirkülasyonun son bulacağı ve  kanalın ne zaman istikrara kavuşacağı ise merak konusu..

MEDYABEY-ÖZEL

 

 

yeni bir transfer

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]