Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda yok

Güldür Güldür Show Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri ile gönüllere taht kuran oyuncusu Çağlar Çorumlu olmadan yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Daha önce Hüseyin (Erdem Yener) ve Nezaket (Özge Borak)’in ayrıldığı sevilen komedi programından ayrılan son isim Çağlar Çorumlu oldu. Peki, Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda neden yok?

ÇAĞLAR ÇORUMLU YENİ PROJELERDE YER ALACAK

Güldür Güldür yeni sezon için geri sayım başladı. Son yıllarda en çok izlenen eğlence ve komedi programı olan Güldür Güldür Show 11 Ekim tarihinde Show TV’de kaldığı yerden devam edecek ancak bir eksikle… Showun sevilen oyuncusu Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show kadrosundan ayrıldı. Kulislerde Güldür Güldür Show’dan ayrılan Çağlar Çorumlu’nun senaryosunu Gülse Birsel’in yazacağı bir komedi dizisinde oynayacağı haberleri duyulmuştu. Haberin doğru olup olmadığını zaman gösterecek…

Çağlar Çorumlu biyografi

Çağlar Çorumlu aslen Merzifonlu. Yani soyadındaki gibi Çorumlu değil Amasyalı. 4 Aralık 1977 doğumlu olan Çağlar Çorumlu, öğretmen bir anne babanın çocuğu. 1994 yılında, Merzifon Lisesi’nden mezun oldu. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi “Turizm ve Otel İşletmeciliği” bölümünü bitirdi. 1994 yılında, Merzifon Lisesi’nden mezun olan Çağlar Çorumlu 2000 yılında Anadolu Üniversitesi “Turizm ve Otel İşletmeciliği” bölümünü bitirdi. Yani Çağlar Çorumlu’nun asıl mesleği otelcilik. Ancak o bu işi yapmak yerine gönlündeki tiyatroya yöneldi. Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin “tiyatro kulübü”ne katıldı. Oyunculuk yeteneğini ilk olarak, bu tiyatro kulübünün yönetmeni olan Tolga Evren’in desteği ile fark eden Çağlar Çorumlu, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, tiyatro eğitimi almak için İstanbul’a yerleşti. Bir yıl “MSM ACTOR STUDIO”da tiyatro eğitimi gören Çağlar Çorumlu, profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim’e katıldı. 7 Numara dizisinde Yusuf Güdük karakterini canlandırdan Çağlar Çorumlu, 2007 yılında İstanbul Efendisi adlı oyun ile, İstanbul Şehir Tiyatroları’na katıldı. 2013 yılında, altı yıl oyuncu olarak çalıştığı bu kurumdan istifa etti. Yine 2013 yılında kendi tiyatrosu TiyatrOPS’u kurdu. Çağlar Çorumlu 4 yıl önce evlendi. Eşi Gaye Çorumlu ile 2012 yılından beri mutlu bir evliliği olan Çağlar Çorumlu, tiyatro hayatına devam ediyor.

Çağlar Çorumlu deyince akla ilk gelen Eşofmanlı Şevket Hoca izleyenleri kırıp geçirmişti:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]