Magazin

Çağla Şikel’den Ertuğrul Özkök’e nezaket dersi

Ünlü sunucu Çağla Şikel, Hürriyet’teki köşesinde kendisine kitap önerisinde bulunan Ertuğrul Özkök’e yanıt verdi. Yazar Ertuğrul Özkök, manken ve sunucu Çağla Şıkel’in “affetme seminerleri”ne katılmasını köşesinde yorumlamıştı. Özkök, yazısında Şikel’e “Aşka veda tamam, sekse de veda mı?” diye sormuştu.

“SEKSE DE VEDA MI?”

Özkök, “Yaşadığım tüm kötü anılara teşekkür etmeyi öğrendim. Kimsenin hayatıma dahil olmasını istemiyorum. Şu andan itibaren herhangi bir aşk yaşamam” diyen Şikel’e “Aşka veda tamam, sekse de veda mı?” diye sormuş ve sözlerine şöyle devam etmişti: “Demek ki, son yılların en büyük kadın modası olan ‘cinsel ilişkiye ara verme’ kararı almış. Eğer öyleyse ona güzel bir kitap tavsiye ederim”

Çağla Şıkel’den cevap gecikmedi, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN ÖZKÖK’E AĞIR İFADELER

Bu yazıya çok sinirlenen Şıkel, “Ertuğrul bey bana bir kitap tavsiye etmişsiniz. Müsade ederseniz ben de size bir kitap tavsiye etmek isterim naçizane. İçinde bolca nezaket, kadınlara saygı, kadınlarla nasıl konuşulacağı ve sınırları aşmama konusunda değerli bilgiler var. Kitabin adını hatırlamıyorum şimdi ama yazan benim” şeklinde yanıtladı.

İşte, Çağla Şikel’in sosyal medya hesabından paylaştığı dikkat çeken o paylaşım:

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı