Çağla Şikel: “İşlerim biter bitmez soluğu….”

Çağla Şikel, yayına yeni başlayan Lifetime kanalında yayınlanan Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın”programına konuk oldu. Programa samimi açıklamalar yapan  Çağla Şikel “işim biter bitmez çocuklarımın yanına koşuyorum” dedi.

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın”programına konuk olan Çağla Şikel, çocuğuna olan düşkünlüğünü ve özlemini anlatarak  “işim biter bitmez çocuklarımın yanına koşuyorum” diye konuştu.

LIFETIME KANALI YAYININA BAŞLADI

İlk defa Türkiye’de şifresiz ve ücretsiz olarak yayına geçen Lifetime; “Bu Dünya Benim” sloganıyla izleyiciyle buluştu. Ünlü sunucu Özge Uzun’un sunumuyla hafta içi her gün, saat 10.00’da yayınlanan “Hayat Başlasın” programının konukları Çağla Şikel ve Cengiz Abazoğlu’ydu.

Çağla Şikel çocuklarına çok düşkün olduğunu anlattı. Şikel, “spor hayatımın vazgeçilmezi. İşlerim ve spor hayatımın büyük bölümünü alıyor ama bunlar biter bitmez çocuklarımın yanına koşuyorum” şeklinde konuştu.

CENGİZ ABAZOĞLU’NUN KARA LİSTESİNDE KİMLER VAR

Programın diğer konuğu ise ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’ydu. Abazoğlu, modacıları pop starlara benzetti. “Nasıl, Sezen Aksu bir şarkıyı patlatınca mutlu oluyor bizler de bir tasarımımız beğenilince kendimizi pop starlar gibi hissediyoruz.” diye konuşan Abazoğlu iş hayatında kara listesinin olduğuna dikkat çekti.

“Benim kara listem var. Herkesle çalışmıyorum. Aramalara eğer meşgulüm diye neden gösteriyorsam bilsinler ki kara listedeler” diyen Abazoğlu, listede kimlerin olduğuna dair bilgi vermekten kaçındı.

LIFETIME KANALI NERELERDEN İZLENİYOR

Özge Uzun’un sunduğu Hayat Başlasın, kadınların en çok ilgi duyduğu konuları ekrana taşıyor. Programda; güzellik, yemek, moda, popüler kültür, sosyal medya, sağlık, çocuk bakımı, müzik ve sinema gibi konu başlıklarına ait olaylar işleniyor.

Yayın hayatına yeni başlayan Lifetime kanalı A+E Networks’ün ilk şifresiz ve ücretsiz programı olma özelliğini taşıyor. Kanal; Turksat 4A ile Digiturk 52, Turkcell 31, Filbox 30 ve Dsmart 37 platformlarından izleyiciye ulaşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]