Çağdaş İrfan Yıldırım Kim milyoner olmak ister yarışmasında 1 milyonluk soruyu neden göremedi?

ATV televizyonunda yayınlanan yılların fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de nihayet 1 milyonluk soruya ulaşan bir yarışmacı çıktı. Genç yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım 250 bin liralık soruyu da doğru cevaplandırarak 1 milyonluk soruyu cevaplamaya hak kazandı. Ancak Yıldırım 1 milyonluk soruyu göremedi. “Kim Milyoner Olmak İster?”yarışmasında izleyici ve yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım neden o soruyu göremedi? 1 milyonluk soru ne zaman yayınlancak? Peki bu başarılı yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım kimdir? Kaç yaşındadir, mesleği nedir? Tüm sorularınızın cevabını haberimizde bulacaksınız.

21 Haziran Çarşamba gecesi izleyiciyi ekrana kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na genç yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım damgasını vurdu. 17 yaşından beri bu yarışmaya katılmayı düşünen ancak bir türlü gerçekleştirmeyen Çağdaş sonunda Çağdaş, Fransa’da bir üniversiteden kabul alınca paraya ihtiyaç duyması üzerine yarışmaya katılmaya karar verdi.

Galatasaray Lisesi son sınıf öğrencisi olan Çağdaş İrfan Yıldırım yüzlerce yarışmacının yapamadığını yaptı ve 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazandı. Anne ve babası ayrı olan Yıldırım; annesi ve iki teyzesi ile birlikte İstanbul’da yaşadıklarını, babasının ise Ayvalık’a yerleştiğini belirtti.

 

250 bin TL değerindeki, “Bir kız bana emmi dedi neyleyim” sözü hangi halk ozanına aittir?” sorusuna da doğru cevap Çağdaş İrfan Yıldırım 1 milyonluk soruya ulaştı ancak tam bu sırada yarışamanın süresi dolduğu için Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni yayın dönemine kadar tatile girmiş oldu.

Bunun anlamı ise izleyicilerin ve yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım’ın 1 milyon TL değerindeki soruyu yeni yayın döneminde görebileceği…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]