Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Köstebek ne zaman başlayacak?

Çağatay Ulusoy uzun bir aradan sonra yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmek için hazırlanıyor. En son Medcezir dizisiyle StarTV’de izleyenleri ekran başına kitleyen ünlü oyuncu 2006 yapımı The Departed filminin uyarlaması olacak Köstebek dizisiyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi hedefliyor. Köstebek ne zaman başlayacak sorusu şimdiden sıkça sorulmaya başlandı.

Ekranların sevilen simalarından olan Çağatay Ulusoy’un uzun bir aradan sonra yepyeni bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkacak olması hayranlarını sevindirdi. Son dönemlerde kulislerde sıkça konuşulmaya başlanan Köstebek adlı dizi izleyenlerin merak ettiği konulardan birisi oldu. Yakın dönemde ekranlara gelecek dizinin 2006’da vizyona giren The Departed filminde uyarlanacağı söylendi. Köstebek dizisinin oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Çekin Tekindor ve Haluk Bilginer’in olacağı kulislerde sıkça konuşulmaya başlandı. Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek kadın partnerin kim olduğu konusunda bir takım iddialar ortaya atıldı. Köstebek dizisinin yapım şirketinin senaristlerle anlaşmaya vardığı iddia edildi.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ DİZİ PROJESİ: KÖSTEBEK

Delibal filmiyle büyük bir beğeni toplayan Çağatay Ulusoy’un bu projede başrolde yer alacağı konuşuluyor. Çağatay Ulusoy’un ekranlara döneceği bu dizi projesiyle ilgili yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. Dizinin tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmese de Köstebek’in eylül ayında başlayacağı söylentiler arasında yer aldı.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN KADIN PARTNERİ KİM OLACAK

En son Medcezir dizisi ve Delibal film projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Çağatay Ulusoy yeni dizi projesiyle izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Çağatay Ulusoy’a Farah Zeynep Abdullah’ın eşlik edeceği iddialar arasında yer alsa da Farah’ın adının Kösem dizisiyle anılması bu iddiaları çürütmeye yetti.

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR

Çağatay Ulusoy, 23 Eylül 1990’de İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun olan ünlü oyuncu 2010 yılında Best of Model adlı yarışmada birinci oldu. O yıllarda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Medcezir adlı dizide ününü iyice arttırdı. Son olarak büyük ses getiren Delibal filminde Leyla Lydia Tuğutlu ile birlikte rol aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]