Çağatay Ulusoy’a yeni dizi projesinde eşlik edecek isim belli oldu

Çağatay Ulusoy uzun bir aradan sonra yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmek için hazırlanıyor. Ekranların sevilen simalarından olan Çağatay Ulusoy’un uzun bir aradan sonra yepyeni bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkacak olması hayranlarını sevindirdi. Son dönemlerde kulislerde sıkça konuşulmaya başlanan İçerde adlı dizi izleyenlerin merak ettiği konulardan birisi oldu.

Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek kadın partnerin kim olduğu konusunda bir takım iddialar ortaya atıldı. Ay Yapım’ın yeni projelerinden birisi olacak olan dizisiyle ilgili birtakım söylentiler kulislerde sıkça konuşulmaya başlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yer alacağı dizinin hangi kanalda yayınlanacağı netleşmese de “İçerde” dizisinin Show TV ekranlarında yayınlanacağı iddia edildi. Bensu Soral’ın yeni dizi projesinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ye eşlik edeceği söylendi.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ DİZİ PROJESİ: İÇERDE

Delibal filmiyle büyük bir beğeni toplayan Çağatay Ulusoy’un bu projede başrolde yer alacağı konuşuluyor. Çağatay Ulusoy’un ekranlara döneceği bu dizi projesiyle ilgili yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. Dizinin tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmese de dizinin eylül ayında başlayacağı söylentiler arasında yer aldı.

ÇAĞATAY ULUSOY’A BENSU SORAL EŞLİK EDECEK

Söylentilere göre Ay Yapım, İçerde dizisi için kadın oyuncu seçmelerini tamamlayarak Bensu Soral’ı seçti. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ye Bensu Soral’ın eşlik edeceği konuşulmaya başlandı. Bensu Soral, İçerde dizisinde Melek adlı karakteri canlandıracak. En son Pretty Little Liars adlı dizinin uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan Bensu Soral, Melek rolü ile İçerde dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ay Yapım şirketi konuya ilişkin henüz bir açıklamada bulunmadı.

TEKNİK EKİP BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alacak. İki kardeşin hikayesinin anlatılacağı İçerde dizisinin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Çetin Tekindor ve Damla Colbay gibi isimlerde yer alacak.

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR

Çağatay Ulusoy, 23 Eylül 1990’de İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun olan ünlü oyuncu 2010 yılında Best of Model adlı yarışmada birinci oldu. O yıllarda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Medcezir adlı dizide ününü iyice arttırdı. Son olarak büyük ses getiren Delibal filminde Leyla Lydia Tuğutlu ile birlikte rol aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]