Çağatay Ulusoy ve Leyla Tuğutlu’nun oynadığı Delibal ilk kez TV’de

Başrollerini Çağatay Ilusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nın paylaştığı “Delibal” filmi , 21 Mayıs Cumartesi akşamı ilk kez televizyonda Moviemax Turk HDTV’de yayınlanacak.

Moviemax Turk HD kanalı. TV’de ilk kez ekrana getireceği “Delibal” filmini sinemada izleyemeyenlere ikinci bir fırsat sunuyor.

DELİBAL 21 MAYIS’TA İLK KEZ TV’DE

2015 yılının öne çıkan yerli romantik filmleri arasında yer alan “Delibal” 21 Mayıs Cumartesi günü saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de olacak.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı filmin yönetmeni Medcezir dizisinin de yönetmenliğini yapan Ali Bilgin, senaristi ise Yıldırım Türker. Diğer önemli rolleri Nazan Kesal, Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Toprak Sağlam ve Bahtiyar Engin gibi isimler üstleniyor. Film, Ay Yapım’ın yapımcılığında çekildi.

ÇAĞATAY ULUSOY VE LEYLA TUĞUTLU’DAN CANLI PERFORMANS

Delibal, 25 Aralık’ta vizyona girmişti. Film, Türkiye’deki ilk gösteriminin ardından Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde aynı anda vizyona girmişti.

Müzik ve motor tutkunu olan “Barış” karakteri için yaklaşık bir sene çalışan Çağatay Ulusoy’un filmde söylediği şarkı “Mutlu Sonsuz” ve davul performansları oldukça dikkat çekmişti. Leyla Lydia Tuğutlu’nun da ilk kez şarkı söylediği film tutkulu aşk hikayesinin yanı sıra oyuncuların başarılı performanslarıyla da çok konuşulmuştu.

Delibal’da üniversite öğrencisi “Füsun” olarak seyirci karşısına çıkaN Leyla Lydia Tuğutlu, film için ünlü “Love Fool” adlı şarkıyı seslendirmişti. Sesinin güzelliğiyle seyirciyi şaşırtan Tuğutlu şarkı söylediği sahne için “ Benim için çok heyecan verici bir deneyim. İnsanların tepkilerini çok merak ediyorum” diye konuşmuştu.

DELİBAL’IN HİKAYESİ

Filmde, aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesi anlatılıyor. Mimarlık öğrencisi ve hobi olarak amatör müzik yapan Barış (Çağatay Ulusoy), Füsun’u (Leyla Lidya Tuğutlu) ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır. İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmalıdır. Ulaşır da…

Aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka şey düşünmeyen Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. Yakışıklı akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bir gün bozulana kadar…

Ayrıca filmde Sezen Aksu’nun sözlerini yazdığı ve yine bestesini Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’nın yaptığı “Mutlu Sonsuz “ şarkısı oyuncu Çağatay Ulusoy tarafından başarıyla seslendiriliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]