BÜT DERGİSİ’NİN 18. SAYISI YAYINDA

Online olarak yayın hayatına devam eden Aylık Kültür-Sanat Dergisi Büt Dergisi’nin 18.sayısı yayında. Büt Dergisi’nin 18.sayısında Yüksek Sadakat ve Kanun Sanatçısı Onur Asım Şenocak röportajları var.

İnternette ortamında ücretsiz yayın yapan aylık online kültür-sanat dergisi Büt Dergisi’nin 18.sayısı okuyucularıyla buluştu. Dergi okuyucularına her ay olduğu gibi bu ay da ücretsiz dergi okuma keyfi sunuyor.
Büt Dergisi sinema bölümünde bilgisayar oyunlarından sinemaya aktarılan oyunları detaylı bir incelemesini yaptı. Günümüz oyun severleri ve sinema severlerinin ilgisini çeken Tom Raider, Max Payne, Resident Evil gibi oyunların sinemaya aktarılışını konu aldı.  Derginin bu ay ki sayısında 2011 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasın’nda Türkiye’yi temsil eden Yüksek Sadakat Grubu röportajı var.

“BİZİM MÜZİĞİMİZ ÇEVRENİN DESTEĞİYLE YAPILACAK İŞ DEĞİLDİ”
Yüksek Sadakat Grup üyelerinden Kutlu Özmakinacı Müziğe gerçekten aşıksanız ve bu işin peşindeyseniz bir şeyler becermeniz olası, yoksa çevreyle olacak bir iş değildi bizim müziğimiz diyerek şöyle devam etti: “Dünyanın hiçbir yerinde öyle bir şans olduğunu sanmıyorum. Müziğe gerçekten aşıksanız ve bu işin peşindeyseniz bir şeyler becermeniz olası, yoksa çevreyle olacak bir iş değildi bizim müziğimiz. Tabii çevrenizde 3-5 kişi olabilir, sizi takdir de ederler; ama sizi tanımamış, sizin de tanımadığınız insanların sizi takip edebilmesi için müziğinizi beğenmeleri gerekir. Zaten grup üyelerinden Uğur hariç kimsenin ailesinde müzisyen yok, bu kendi seçimimizi yaptığımız, kendi çabalarımızla oluşturduğumuz bir yol.”

Büt Dergisi’nin bu ayki sayısı www.butdergisi.com adresinde okurlarını bekliyor. Üstelik derginin tüm sayılarına ücretsiz bir dergi okuma keyfi sunuyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]