Burcu Kara’nın cep telefonu kabusu!

Milat dizisinin başrol oyuncularından Burcu Kara şu sıralar telefonuyla ilgili büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bunun nedeni ise Milat dizisinde yaşanan bir hata Burcu Kara’nın adeta kabusu oldu.

Milat dizisinde Burcu Kara’nın numarasının mozaiklenmesi unutulunca olanlar oldu. Bir anda binlerce kişi ünlü oyuncuya telefonundan ulaşmak istedi.

TRT’nin dizisi ‘Milat’ ta yapılan bir hata oyuncu Burcu Kara’nın başını derde soktu. Dizide Burcu Kara’nın oynadığı ‘Gökçe’ karakterini aramak için telefonunu çıkaran ‘Yağız’ı oynayan İsmail Filiz, arama yaptığı sahne öncesinde telefon rehberinden Burcu Kara’nın ismini dizideki rolü olan ‘Gökçe’ diye değiştiriyor. Ekrana da ‘Gökçe’ diye aradığı numaranın gerçekte Burcu Kara’nın numarası olması ve montajda numara da mozaiklenmeyince Burcu Kara’nın telefon numarası dizide ekrana geldi.

REHBERİNDE KAYITLI OLMAYANLARA CEVAP VERMİYOR

Sahnenin ardından Kara’ya 24 saat içerisinde binlerce telefon geldiği öğrenildi. İlk zamanlarda hayranlarının telefon numarasını nereden bulduğunu anlamayan Burcu Kara, durumu daha sonra fark etti. Telefon numarasını değiştirmeyi düşünen Kara, bu fikirden vazgeçerek telefon rehberinde kayıtlı olmayan kimsenin aramasını cevaplamadığı haber veriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]