Magazin

Burcu Esmersoy spor spikerliğine dönmek istiyor

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Adana’daki bir organizasyonda Adanalılarla hasret giderdi. Esmersoy, kendisi hakkında merak edilen soruları cevapladı. Son günlerde hamile olduğuna dair iddiaları yanıtlayan güzel sunucu, “Hamile değilim ama en kısa zamanda hamile kalmak istiyorum” dedi.  Esmersoy, bir soru üzerine spor spikerliğine yeniden dönmek istediğini söyledi.

SPOR SPİKERLİĞİNE DÖNMEK İSTİYORUM
Şu sıralar bir sağlık programı ile ekranlara gelen Burcu Esmersoy, “Ben ekrana spor spikerliği ile başladım. Yeniden spor spikerliği yapmak isterim” dedi.

ESMERSOY: EVİMİN ÇAMAŞIR SUYU KOKMASINI ÇOK SEVİYORUM

Mayıs ayında Berk Suyabatmaz ile New York’ta evlenen Esmersoy, “Eşiniz çapkın mı” sorusuna ise “Beni gördükten sonra  sizce çapkınlık yapabilir mi?” diyerek hayli iddialı bir yanıt verdi.
Evde yemekleri eşinin yaptığını söyleyen Burcu Esmersoy, “Mutfak işi bana göre değil. Yemekleri eşim yapar. Domatesli pilav, patlıcan ve balıkta çok iyi. Herkesle yarıştırabilirim. Evde mutfak ona ait. Ben temizlik yapmayı seviyorum. Bütün gün evde elimde deterjanlarla bir yerleri temizleyebilirim. Yeni çıkan bütün temizlik ürünlerini alırım. Evimin çamaşır suyu kokması çok hoşuma gidiyor” dedi.
Burcu Esmersoy, “Seyahat yapmayı çok seviyorum. Berk yazlıkta beni bekliyor. Seyahatin en zor yanı bavul hazırlamak” diye konuştu.
“EN KÖTÜ HUYUM TELEFONA DÖNMEMEK”
En kötü huyunu da ilk kez açıklayan Burcu Esmersoy, “Sanırım en kötü huyum telefonumu açmamam ve arayanlara geri dönmemem. Bu konuda çevremi üzdüğümü biliyorum” itirafında bulundu.
“ÇOK İŞTAHLI BİR İNSANIM”
Her zaman formda olan kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Burcu Esmersoy, “Aslında çok iştahlı bir insanım ama yediklerimi dengelemeye çalışıyorum. Çok antrenman yapıyorum. Ormanda koşmak ve pilates beni çok rahatlatıyor” dedi.
ORMAN BAKANI OLMAK İSTERDİM
“Sunucu olmasaydınız ne olurdunuz sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Güzel sunucu, “Orman Bakanı veya call center görevlisi olurdum. Dedem Orman Mühendisi’ydi. Ağaçlarla çok ilgilenirken çok üzülürdü. Ben de o üzülmesin diye Orman Bakanı olmak istedim. Ayrıca insanlarla iletişimim çok iyi olduğu için call canter’da çalışmak istedim” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı