Burcu Esmersoy hangi programa transfer oldu?

ATV’de yayınlanan Elin Oğlu programından  Burcu Esmersoy sürprizi…Güzel sunucu Elin Oğlu kadrosuna katıldı.

Burcu Esmersoy ATV’de cumartesi akşamları yayınlanan talk show programı ‘Elin Oğlu’nun kadrosuna katıldı. Burcu Esmersoy, programda Ömür Varol’un yerine geldiği haber veriliyor.

Burcu Esmersoy daha önce de Elin Oğlu’na konuk olarak katılmıştı. Türkiye’de yaşayan 8 yabancı erkeğin yer aldığı ‘Elin Oğlu’ ilginç sohbetleriyle izleyicinin dikkatini çekmişti. Burcu Esmersoy’un da katıldığı programın tanıtım çekimlerinde ilginç anlar yaşandı. Esmersoy’un programın kadrosuna dahil olması nedeniyle kendisine pasta sürprizi yapıldı.

elin-oglu-burcu-esmersoy

Burcu Esmersoy’un Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte sunacağı ‘Elin Oğlu’ sürprizleriyle yayın macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Burcu Esmersoy, son olarak TV8’de ekrana gelen ‘Komedi Türkiye’ isimli yarışmayı sunuyordu. Güzel sunucu daha önce de TV8’de ekrana gelen Ver Fırına adlı yemek yarışmasında sunuculuk yapıyordu.

Programdan ayrılan Ömür Varol daha önce haberi sosyal medya hesabından duyurmuş “..Herkesin yolu açık olsun. Arkadaşlara başarılar diliyorum. Farklı ve iyi bir projeydi. Yıllarca talk show denemiş ancak çok yazık ki başarılı olamamış atv’nin, kısa sürede markalaştırdığımız ve reyting listelerinde zirveye yerleştirdiğimiz #ElinOglu programına sahip çıkacağını umuyorum. Sevgilerimle… İyi hayatlar, güzel insanlar… ✊” diye yazmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]