Burcu Biricik Emre Yetkin ile dünya evine girdi

Magazin dünyası bu düğünü konuşuyor… Başarılı ve güzel oyuncu Burcu Biricik uzun süredir birlikte olduğu reklamcı Emre Yetkin ile hayatını birleştirdi. İstanbul’da Sarıyer’e bağlı Bahçeköy’de yapılan kır düğünü ile hayatlarını birleştiren ikilinin düğününe yakın çevrelerinden ve sanat camiasından yaklaşık 200 davetli katıldı.

BİRİCİK VE YETKİN UZUN ZAMANDIR BİRLİKTEYDİLER

Emre Yetkin ile hayatını birleştiren ve evliliğe ‘Evet’ diyen Burcu Biricik ve Emre Yetkin’in nikah şahitliğini yakın atladaşları Seçil Kaplan ve Anıl Dizdar yaptı.

Çiftin düğünün ardından balayı için Bali’ye gittikleri öğrenildi.  Burcu Biricik düğününde kendi seçimi sade bir gelinlik tercih ettiği konuşuluyor.

Kanal D’de ekranlara gelen sevilen dizi Hayat Şarkısı’nda “Hülya” karakterini oynayan Burcu Biricik, dün reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile Bahçeköy Koru Park da evlenerek evli oyuncular kervanına katıldı.

200’E YAKIN DAVETLİ ÇİFTİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Bahçeköy’de yapılan kır düğünü ile hayatlarını birleştiren çiftin düğün törenine yaklaşık 200 kişinin katıldığı bildirildi.

Düğün gecesinden kareler, misafirler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Burcu ve Emre, balayı için Bali adalarının yolunu tuttu.

Mustafa Üstündağ eşi Ecem Özkaya, Murat Eken ve Pelin Öztekin gibi isimler de düğüne katılan konukları arasındaydı.

TEK TAŞLI EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

Burcu Biricik, geçtiğimiz aylarda yurtdışı tatili sırasında tek taş yüzükle evlilik teklifi almış, sonrasında Emre Yetkin Biricik’i ailesinden istemişti.

Kız istemek için sevgilisi Burcu Biricik’in Antalya’daki ailesinin yanına giden reklamcı Emre Yetkin, yemek masasından selfie çekmiş ve “İstedim vermeseler Elmalı Dağı’na kaldıracaktım, gerek kalmadı. İşlem tamam” diye yazarak magazin basınının da dikkatini çekmişti.

Burcu Biricik Hayat Şarkısı adlı diziden önce Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde Kerem Bursin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı ile oynamıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]