Burçlar ayrılıkları nasıl yaşar? Ünlü astrolog Fizil Özkol yazdı

‘’Bitti ‘’  kelimesinin sonucu herkeste aynı olmuyor. Bıçak sırtı bir duygudur ‘ayrılık’’ Çok sevdiğiniz aşkınızın karşınıza geçip acımasızca söyledi bir kelime ‘’ ayrılmak istiyorum’’  .. siz hala aşıksanız soğuk bir duş etkisi yapar. Peki Burçlarımızın özelliklerine göre ayrılık sonrası neler yaşıyoruz?. Aşk ayrılıklarında ne denli güçlüyüz. Astroloji yine bu konuda bizi, bize hatırlatıyor..

İşte, Medyabey okurları için ünlü astrolog Filiz Özkol’un kaleminden burçlar ayrılık tipolojisi…

KOÇ AYRILIĞI  NASIL YAŞAR?

Mars’ın güçlü etkisi sizi asla pes ettirmiyor. Hayal gücünüz öylesine yoğunki, yaşadığınız tüm olaylara hemen hakim olabiliyorsunuz. Kendinize asla acımazsınız. Olaylara gerçekçi bir şekilde yaklaşırken; yeniden doğuşun planlarını yapar, çevrenizi değiştirmekten ve geçmişinizi gömmekten korkmazsınız. Çok güçlü bir kişilik isteyen bu davranış, kolay başarılacak bir şey değildir. Çalışmak ve bir şeyler yaratmak sizin en büyük kuvvetinizdir. Her durumda iradenize güveniyor ve cesaretinizi gösteriyorsunuz. Dönüp arkanıza bakmıyorsunuz bile. Yapabileceğinizin en iyisini yapmak için mücadele etmekten yılmayan sizi, bir ayrılığın ertesindeki soğukkanlı davranışlarınız konusunda tebrik etmemek mümkün değildir. Aşk acısı yaşayanlar sizi örnek alırlarken, sizin kadar cesur olmadıkları için hayıflanır dururlar.

BOĞA AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Bir toprak burcu olduğunuz için gelecekte güven arayan siz; ilişkilerinize de bu anlamda bakar ve unutmanın zorluklarını en uç noktalarda yaşarken, sessiz ve sakin yapınızın altındaki fırtınaları hiç kimseye hissettirmezsiniz. Beklenmeyen ayrılıklar; sizde sevgi tatminsizliği ve çevreye karşı kuşku ile bakmanıza neden olur.  Size acı veren bu üzüntüden kurtulmak istiyorsanız; benzeri olayla karşılaşma sendromundan kurtulmalı ve farklı kişilerin de olabileceğini kendinizi inandırmalısınız. Kuşkuları bir kenara atıp, dünyanın güzelliklerinin yeniden sizi bulacağını bilmelisiniz. Her yeni insan farklıdır ve bir gün gerçekten aradığınız bir sevgi yaşayacaksınız. Bir zamanlar mutluydunuz ve bir gün tekrar mutlu olacaksınız.

filiz-ozkol

İKİZLER AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Hareketli ve her an aşka hazır yapınızla yaşamı kucaklar ve enerjinizi ayrılıklarınıza bile farklı yansıtırsınız. Ayrılıklar karşısında tutumunuz herkesi şaşkına döndürür. Bir gün acınızı unutmuş görünür, diğer bir gün acınız aniden alevlenir. Sadece sizin hissedeceğinizi zannettiğiniz cehenneme benzeyen bir krizi yaşamamak için her şeyi yapabilirsiniz. O kadar şanslısınız ki, çevrenizde sizi teselli etmek için birçok arkadaşınız yardımınıza koşar. Davranışlarınıza hiçbir anlam vermeseler bile sizi öyle çok seviyorlardır ki; güneşinizin tekrar parlayacağını hatırlatmak uğruna, tüm kaprislerinize katlanırlar. Bir gün aniden bu akut hastalığınız biterken, kendinizi nekahat devresinde çok iyi hissedecek ve eski günlerinizi düşünmek istemeyeceksiniz.

YENGEÇ AYRILIĞI NESIL YAŞAR?

Duygusal bir su grubu için ayrılığın ne kadar feci bir olay olduğunu, astroloji konusuna uzak olanlar bile tahmin edebilir. Yaşam sizin için adeta durmuştur. Onunla yatar onunla kalkarsınız. Üstelik onu unutmaya çalışmanın nankörlük olduğunu düşünür ve acınızdan kurtulmak yerine daha da  beslersiniz. Ayrılığınızı; onu haklı çıkaracak şekilde değerlendirir ve kendiniz suçlu hissetmek için elinizden gelen her şeyi yaparken, hala ona ait olduğunuzu düşünürsünüz. Hayatınızı bir müze haline getirmeyi bırakın ve bir an önce dışa dönün. Sizi hak etmeyen bir kişiyi yüceltmenin ne kadar yanlış olduğunuz anlamak için uzun bir zaman geçmesi gerekmiyor. Yaşamın kısa olduğunu ve kaçan fırsatların bir daha gelmeyeceğini anlamalısınız. Yaşama sevincini yeniden kazanmak için sevdiklerinizin desteğini unutmayacak ve yıllar sonra onlara bir teşekkür borcunuz olduğunuzu daima hatırlayacaksınız.

ASLAN AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz bir   Güneş insanısınız. Gururu ve yüceliği temsil ediyorsunuz. Acınız derin ve gerçektir. Yaşam sevincini kaybetmeyi asla kendinize yakıştıramaz, biten aşkın geride kaldığına inanırsınız. Geriye bakmak istemezsiniz. Hayat defterinden bir yaprak daha kapatırken, bilirsiniz ki; uğruna canını verdiğiniz aşk, artık ölmüş ve külleri kalmıştır. Yaşamın devam ettiğini ve tanıdığınız özel duyguların bir başka biçimde tekrar canlanacağına eminsinizdir. Yeniden geleceğe dönecek, tarzınızı değiştirecek ve dengenizi bulacaksınız. Şimdiye kadar hiç gitmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Gelecek her yeni günde; belki de, en büyük aşkınız saklı olabilir. Bu düşünce tarzı sizi ayakta tutmaya ve her gün yeni bir heyecana hazır olmanızı sağlayacaktır. Aşkın kırgınlığını çok kolay atlatarak ayrılık acısı çekenler için iyi bir örnek olacaksınız.

BAŞAK AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz bir Merkür insanısınız. Akılcılığı asla elden bırakmazsınız. Olabilecek olaylara sanki hazırlıklısınız. Bir an düşünür ve nerde hata yaptığınızı algılamaya çalışır, ilişkinizi kısa bir sorgulamadan sonra hiç kimseyi suçlamadan unutmaya çalışırsınız. Her şey mantık çerçevesi içinde yaşanmış ve bitmiştir. Zaten çalışmayı öyle çok seviyorsunuz ki; kendinize her zaman yeni sorumluluklar bulursunuz. Yaşadığınız ilişkiden edindiğiniz tecrübelerin avantajlarını daima lehinize kullanır, hatta çevrenize bu konuda ahkam bile kesebilirsiniz. Öyle ya, herkes aşk acısını unutmaya çalışırken, güçlü kişiliğiniz bu tür ilkel duygulara yenik düşmemeli. Ama bilirsiniz ki; bir gün aniden herhangi bir zamanda ve yerde, yüreğinizin bir yerlerinde gizli burukluklar hala içinizi acıtıyor. Boş verin aldırmayın. Yaşamı güzelleştiren bu duygular değil mi?..  

TERAZİ AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz bir aşk meleğisiniz. Elinizde asanız, pırıltılı kişiliğinizle aşktan aşka koşarsınız. Arkanızda bıraktığınız gözü yaşlı sevgililerinizi sevgiyle hatırlamanıza rağmen; yeni biten bir aşkın arkasında sanki dünyanız yıkılır, bir daha asla bu kadar sevemeyeceğinizi düşünür, günlerce ağlarsınız. Sanki gökyüzü boşalmış ve tüm yağmurlar gözlerinizden akmaktadır. Böyle bir yürek acısına kim dayanabilir ki…Üstelik sakinleşmeniz öylesine zorken, arkadaşlarınızın sizin için yapacak  çok şeyleri vardır.. Önce kabul etmelisiniz ki, bu ayrılık bir yaşam sonu değildir. Üstelik hayat sürprizlerle doludur ve aşk ayrılığı yaşayan ilk siz değilsiniz. Sosyal yapınızın sizi gölge gibi takip ettiğini biliyorsunuz. Katıldığınız her toplantıda size hayran bir ordu bulacak, bir gün içlerinden birini gerçekten seveceksinizdir. Böyle olacağını bile bile üzülmeye devam etmenin bir anlamı yok değil mi?..

AKREP AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz bir ayrılığın ertesinde uzun süre yalnız kalamazsınız. Doğanızda cinsellik ve aşk yaşama ihtiyacı, sizi farklı bir aşkın kollarına atar. Asla yenilgiyi kabul etmeyen yapınızla da, biten ilişinizi sürekli sorgular hatta intikam planları yaparsınız. Yaşamı olduğu gibi kabul etmelisiniz. Yenilgiyi siz de tatmalı ve her aşkın bir gün bitebileceğini bilmelisiniz. Üstelik hemen bir partner bulma hızı yaşayan sizin, biten aşkınızı suçlamaya hakkınız yok değil mi?.. Sanırsınız ki; “o “ çok özeldi ve siz bu kadar bir daha asla aşık olamayacaksınız. Sizde bu tutkulu yürek varken yaşamınız adeta bir sevda masalına dönecek ve torunlarınıza anlatacak o kadar çok hikayeleriniz olacak ki. Bu dünya nice aşklara sahne olurken; sevda şarkıları söyleyen kimler geldi kimler geçti…

YAY AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Aklı bir karış havada gezen birine yaşam dersi veren ve onu kendisine aşık ettikten sonra da bırakıp giden kim olabilir acaba?.. Biliyoruz hiç kimse sizi asla terk edemedi. Hep siz sıkıldınız ve çekip gittiniz. İşte bu seferki farklı bir ilişki ve terk eden o. Aslında hiç şaşırmaz ve güçlü mantığınızla buna da bir çare bulursunuz. Yaşamı olduğu gibi kabul eden müthiş güvenli yapınızla bu ayrılığı bir aşk kazası olarak kabul edersiniz. Çoğu kişinin aksine, siz biriyle beraberken kişiliğinizi kaybetmiyorsunuz. Aşkı bir oyun gibi görüyor ve ne zaman kaybedebileceğiniz biliyorsunuz. Bir aşk kelebeğine ders vermek kimin haddine. Siz onu terk etmenin zaferini kutlarken; o zaten farklı kulvarlarda yaşamın tadını çıkarıyor, hatta çevresinde aşk acısı çekenlere bir çok hikayeler anlatarak, onları oyalıyordur.

OĞLAK AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz sevdiğinizden ayrılınca, her şeyin sona erdiğini düşünenlerdensiniz. Tabii bu kötümserliğiniz; bir tüp uyku hapı alıp, ya da kendinizi balkondan aşağı atacak kadar ölümü arzulamak değildir. İyimserliğiniz sizi bu kabustan kurtarmaya da yetmezken, dostlarınızın tesellisi de faydasız kalır. Gerçek aşkların bir kez yaşandığına inan birini teselli etmenin güçlüğünü yakınlarınız çok iyi bilir. Güçlü mantığınızın sizi yalnız bırakmayacağını bilmeli ve zamanla yeni bir hayat kuracağınızdan emin olmalısınız.. Kendiniz işinize verirken; bir çok başarının altına imza atacak, yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi daha da güçlü kılacaktır. Yaşamın diğer yarısında aşktan çok mantıklı ilişkileri tercih ederken, duygusal konularda hep gizli korkularınız olacaktır.

KOVA AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

Siz özgürlüğünüze öylesine tutkunsunuz ki; ayrılığın verdiği üzüntüye rağmen, rahatlamanın keyfini yaşarsınız. Artık hiç kimse size “Nerede kaldın “ demeyecektir. Üstelik, artık eski arkadaşlarınızla istediğiniz gibi görüşebilecek, gece yarılarına kadar gezip dolaşabileceksiniz. Siz kendinizi bir insan değil, bir sembol olarak görürsünüz. Bir zamanlar sevmiş ve sevilmiştiniz. Belki de, hayatınızı istediğiniz gibi yaşamıştınız. Geçmiş geride kalmıştır ve daha yaşanacak farklı aşklar sizi beklemektedir.  Ayrılığa bakma şekliniz yaşamınızı kolaylaştırırken, olumsuzluklardan çok çabuk sıyrılırsınız. Bu dünyada yapacak bir çok işiniz varken, oturup biten bir aşkı düşünmek kadar sizi engelleyecek bir şey yoktur. Çünkü, yaşam da koşarak ilerliyorsunuz.

BALIK AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

 Sizi dışarıdan gözlemleyenler, duygusal yapınızın bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntünüzün altında güçlü bir kişilik yatar. Gözyaşlarınızı kısa sürede kurutur ve mendillerinizi bir kenara atarak, yeni bir yaşamın içinde kendinizi bulursunuz. Siz teselli edecek o kadar kişi bulursunuz ki; yeni bir aşk acısı kapınızı çalıncaya kadar, hayatınızı istediğiniz gibi  yaşarsınız. Duygusal kırıklıklar pes etmenize yetmez ve bir sürü yarım kalmış aşkınızla birlikte bir dolu anlatılacak anılarınızla yaşamını tamamlarsınız. Kendi değer yargılarınıza göre yaşamaktan yanasınız. Çevreye farklı gelen yapınızla hep bir giz olarak anılacaksınız.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL

https://twitter.com/fozkol

https://www.instagram.com/filiz.ozkol

https://www.facebook.com/Filiz-Ozkol-119123764840558/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]