Burak Yılmaz doğumuna yetişemediği bebeğine sosyal medya hesabından seslendi

Milli futbolcumuz Burak Yılmaz’ın Derin Bebek sevinci… Futbol kariyerine Çin’de devam eden milli futbolcu Burak Yılmaz’ın kız bebeği oldu. Derin adını verdikleri bebeğin doğmasına yetişemeyen Burak Yılmaz duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

Derin bebeğin 23 Ağustos’ta doğması bekleniyordu. Ama doğumun planlanan günden önce olması nedeniyle Burak Yılmaz, doğumda eşinin yanında olamadığı için duygusal sözlerle düşüncesini paylaştı. Ünlü futbolcunun önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelip bebeğine kavuşması bekleniyor.

“HOŞGELDİN DERİN’İM”

Sosyal medya hesabından fotoğraflar da paylaşan Burak Yılmaz şunları yazdı:

“Hoşgeldin Derin’im… 23 Ağustos’ta gelecektin, ben de bu kadar uzakta olmayacak ve seni doğar doğmaz kucaklayacaktım. Bir baba için en zor gecelerden birini bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım.Planladığımız tarihten erken gerçekleşen doğum nedeni ile ailemin yanında olamasam da Allahıma çok şükür ki ikinci evladımız Derinim ve eşim için sağlıklı bir doğum gerçekleşti. Dün gece hastaneye giden, ilgilenen, arayan ve destek olan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah’ımdan herkese bu duyguyu nasip etmesini dilerim. Nazlım, Derinim hasretle sizi kucaklayacağım günü bekliyorum.”

burak-yilmaz-bebegi

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]