Burak Serdar Şanal Kızlar ve Anneleri’nin sunucusu oldu

TRT ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz isimli dizide İsmail karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Burak Serdar Şanal, ATV’de yayınlanan Kızlar ve Anneleri yarışmasının sunuculuğunu üstlendi.
Kızlar ve Anneleri programının sunuculuğunu sırasıyla Ümit Kantarcılar, Mert Palavaroğlu yapmış en son Lemi Filozof yarışmanın sunuculuğunu üstlenmişti. Programda yine bir sunucu değişikliğine gidildi. Bu kez başarılı oyuncu Burak Serdar Şanal programı sunacak.
Yarışma 23 Mart Pazartesi Saat 13:00’den itibaren hafta içi her gün gündüz kuşağında  Burak Serdar Şanal’ın sunumuyla ekranlara gelecek…
“KIZLAR VE ANNELERİ” programında; anneler ve kızlar farklı etap ve oyunlarla rakiplerine karşı mücadele ederken, hem eğleniyor hem de sürpriz ödüllerin sahibi oluyor. Yarışmada anne-kız ilişkileri, birbirlerini ne kadar iyi tanıdıkları çeşitli soru ve oyunlarla irdelenirken aynı zamanda aralarındaki dayanışmanın ne kadar güçlü olduğunu izleyenlerle paylaşıyor.
Burak Serdar Şanal’ın sunumuyla “KIZLAR VE ANNELERİ” 23 Mart Pazartesi Gününden itibaren hafta içi her gün ATV’de…
Burak Serdar Şanal kimdir? (d. 28 Ağustos 1988 İstanbul ) Türk oyuncu.Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim aldı.  2008’de yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinden Koray rolünü oynadı.  Peri Masalı adlı dizide Murat karakterini canlandırdı. Bahar Dalları dizisinde ise Mert karakteri canlandırdı. 2011 yılında FOX TV de yayınlanan Dinle Sevgili adlı dizide Tolon adında karakteri canlandırdı.
Burak Serdar Şanal, 2011 yapımı olan TRT’de yayınlanan Avrupa Avrupa’da canlandırdığı; Can adlı karakteriyle beğeni topladı. Aynı zamanda Arka Sokaklar dizisinde 2.sezon; Ceyhun karakterini oynadı.
2014 yılı itibari ile TRT’de yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde İsmail karakterini canlandırıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]