Bunalımdaki Hadise’den haber alınamıyor

Bir süredir kendisinden haber alınamayan ünlü şarkıcı ve TV8, O Ses Türkiye jurisi  kendisini eve hapseden Hadise zor günler geçiriyor. Hadise neden bunalıma girdi? O Ses Türkiye yarışmasından ayrılacak mı? İşte Hadise’nin dünyaya kapılarını kapatmasının sebebi…

O Ses Türkiye yarışmasının çekimleri sırasında stüdyoya gelen icra memurları yüzünden zor anlar yaşayan Hadise neden bunalıma girdi? Hadise, 4 yıl önce Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 500 bin euroluk reklam sözleşmesine imza atmıştı. Daha sonra sözleşmeye aykırı davrandığı gerekçesiyle Hadise’ye dava açılmış ve ünlü şarkıcı 250 bin euro ceza ödemeye mahkum edilmişti.

İddialara göre; Hadise program çekimleri sırasında stüdyoya gelen icra memurları ile bir süre görüştü, kendisine uzatılan tutanağı imzaladı ve programa geri döndü. Ancak yine iddialara göre, programa döndükten sonra az önce Hadise’nin boynunda yer alan kolye ile kulağındaki küpeler yoktu.Bu olaydan sonra Hadise’nin bunalıma girdiği ve kendisini eve hapsettiği belirtiliyor. Yakın çevresi kimseyle görüşmeyi kabul etmeyen Hadise’den haber alanımadığını söylüyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]