Magazin

Bülent Serttaş: “Tenise ilgim Maria Sharapova ile başladı!”

Ünlü Türkücü Bülent Sertaş, Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) tenis platformu “We Are Tennis”in reklam yüzü oldu. Konuyla ilgili ilginç açıklamalar yapan Serttaş’ın, “Tenise olan  ilgim Maria Sharapova gibi güzel bir kadının tenise başlamasıyla başladı.” sözü oldukça konuşulacağa benziyor.

BÜLENT SERTTAŞ’IN SHARAPOVA PAYLAŞIMI OLAY OLMUŞTU

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında oynanan müsabakada dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova’nın milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay’ı 2-0 yendiği maçı seyreden Bülent Serttaş,  Instagram’da hikaye bölümünde paylaştığı bu fotoğrafa ”Adı üstünde Sharapova” notunu yazınca, sosyal medyayı sallamış bu paylaşım olay olmuştu. Sharapova ve Türkücü Bülent Serttaş’ın aynı karede yer aldığı fotoğraflar sosyal medyada günlerce konuşulmuştu.

TENİS ORGANİZASYONUNUN REKLAM YÜZÜ OLDU

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) tenis platformu We Are Tennis’in reklam yüzü ünlü sanatçı Bülent Serttaş oldu. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen dünyaca ünlü yıldız Maria Sharapova ve Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay’ın karşılaştığı TEB BNP Paribas Tennis Stars’a katılarak tenis sporuna olan sevgisiyle gündeme oturan Bülent Serttaş, reklam filminde, “Ata Sporumuz” tenisin kültürümüzle olan bağını eğlenceli bir dille anlattı.

TENİS HOCASI BÜLENT SERTTAŞ

Tenis hocası olarak karşımıza çıkan Serttaş, çekimlerde kendisinin de büyük bir tenis sever olduğunu belirterek, “Tenise olan ilgim Maria Sharapova gibi güzel bir kadının tenise başlamasıyla başladı. Geçtiğimiz yıl doğum dünümde TEB BNP Paribas Tennis Stars’a katılmış ve büyük bir hayranı olduğum Maria Sharapova’yı canlı olarak yakından izleme fırsatı yakalamıştım. Şaşıranlar olsa da tenis sporundan büyük keyif alıyorum. Tenis hepimizin sporu, bir zengin sporu değil. Dolayısıyla We Are Tennis ile birlikte eğlenceli dijital reklam filminde yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.

23 NİSAN’DA BAŞLAYACAK

TEB BNP Paribas İstanbul Cup ile 23 – 29 Nisan tarihleri arasında yıldız kadın raketlerin; TEB BNP Paribas İstanbul Open ile ise 30 Nisan – 6 Mayıs tarihlerinde dünyaca ünlü erkek tenisçilerin mücadelesine ev sahipliği yapılacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı