Bülent Ersoy’dan Hande Yener’e selfie çubuğu çıkışı

Bülent Ersoy, geçetiğimiz hafta sonu Girne Rocks Hotel’de sahne aldı. İki gece aynı kıyafeti giymeyi tercih eden Ersoy bu kez de iki farklı saç stili ile dikkat çekti. Bülent Ersoy, Kıbrıs’ta “Kankam” dediği Hande Yener ile sahnede şarkılar söylemeyi de ihmal etmedi. Bülent Ersoy ile birlikte “selfie” yapan Hande Yener’e diva “Evladım selfie artık demode oldu, canlı yayına geç bakalım” diye çıkıştı.

İki konserinde de aynı kıyafeti giydi

Girne Rocks Hotel’de daha önce darbe olayları nedeniyle iptal edilen konserine hafta sonunda çıkan Bülent Ersoy sahnede adeta rüzgar gibi esti. İki gece sahneye çıktığı konserlerine aynı kıyafeti giyen ünlü sanatçı bu kez de saçları ile şov yaptı. İlk gece sahneye göğüs dekolteli uçuk pembe kıyafet ve fön çektirdiği düz saçları ile çıkan sanatçı ikinci gecede aynı kıyafeti tercih etti. Ancak ikinci gece saçlarını kabartarak kıvırcık olarak sahneye çıkan sanatçı dikkatleri yine üzerine çekti. Şarkıları ile dinleyenlere müzik ziyafeti çeken ünlü sanatçıya ikinci gecesinde Hande Yener sürpriz yaptı.

Hafta sonu tatili….

Konser için gittiği bodrum’dan Bülent Ersoy’u dinlemeye ve hafta sonu tatili için Girne Rocks Hotel’e gelen Hande Yener’de sanatçıya sürpriz yaptı. Hande Yener’i dinleyiciler arasında gören ve “Aaa.. kankam gelmiş” diyerek sevincini dile getiren Bülent Ersoy “Kanka” sı Hande Yener’in masasına oturarak birlikte selfie yaptılar. Selfie fotoğrafı çeken Hande Yener’e diva “Evladım selfie artık demode oldu, canlı yayına geç bakalım” dedi. Daha sonra sahnede birlikte şarkılar söyleyen ikili adeta sahnede şov yaptılar. Hande Yener’de mini etekli kıyafeti ve kulağına taktığı çiçeği ile dikkat çekti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]